Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyetemista lányok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lányok! Nektek van időtök párkapcsolatra vagy inkább a tanulásra koncentráltok?

Figyelt kérdés
Hosszútávú kapcsolatra gondolok. Ha van, akkor milyen gyakran találkozol a pároddal, illetve mióta vagytok együtt? Ha nincs, akkor mi az oka? Kort és nemet is írjatok, plusz ha akarod írd le, hogy minek tanulsz!

2021. aug. 6. 10:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Nekem jelenleg nincsen párkapcsolatom, de ha lenne, és érdemesnek tartanám, akkor az lenne az elsődleges, nem a tanulás.

A párkapcsolat minősége, és a hosszú távú párod (=férjed) megtalálása sokkal fontosabb A MEGFELELŐ IDŐBEN, ha családot, gyerekeket akarsz. Egyetemet végezni, diplomázni idősebben is lehet, de gyereket szülni csak korlátozott ideig.

Jó munkahelyet is százszor könnyebb találni, mint jó férjet, aki TÉNYLEG családcentrikus, hűséges és támogat mindenben. 21L

2023. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%

11-es,látszik hogy nem szereted a tanulást,mert ilyen ostoba indokokat

amiket felsoroltál,csak egy buta pitsa írhat..

Megfelelő időben,miért szerinted egyetemet mikor végzi el valaki,

50 évesen? Még egy mesterszak is belefér és még mindig csak24-25 éves

vagy.Még másoddiplomával is 28-29. az pont elég még szülni is

akár.Ja lehet idősebben diplomázni,tanulni,csak rohadtul

nem könnyű.Pláne ha addigra már gyerekeid is vannak, és nincs

segítséged.Azt meg senkiről sem tudod te sötét némber,

hogy melyik pasi lesz a férjed és a hosszútávú...

2023. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar ha tanul a kornyekemen sok az egyetemista csaj .
2023. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Másodéves egyetemista vagyok, mellette heti 30 órát dolgozok (szelektálok, hogy milyen órákra járok be) és november óta van párkapcsolatom.

Barátom másik városban szintén dolgozik + tanul, hétvégente jön haza abba a városba, ahol én tanulok.


Hát elég vacak, de azért 2-3 hétnél több nem szokott kimaradni a találkozások közt. Bonyolítaná a helyzetet, ha én is rendszeresen hazajárnék kollégiumból, nem csak 1-1,5 havonta.


Tanulmányaimra sem ment rá, sőt, tanulmányi ösztöndíjas lettem (persze nem 4,7-es átlaggal, épphogy csak belecsúsztam).

2023. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Másodéves voltam alapszakon, mikor összejöttünk a párommal. (koliban ismerkedtünk meg)

Mindketten nagyon ambíciózusok voltunk 35+ kredittel, mellette munka plusz egyéb dolgok (mint kolis aktivitás, egyetemi oktatás, kutatás cikkírás, TDK, sport)

Minden nap találkoztunk kb. (Könnyű dolgunk volt, pizsamában, lifttel is mehettünk)


Most kezdtem a mestert, még mindig együtt vagyunk, csak mostmár együtt is élünk.


Nem lehet mondani, hogy nem koncentráltam a tanulásra. Jelesre diplomáztam, lett cikkem stb. (Természettudományi kar)


Szóval szerintem egyáltalán nem zárja ki a két dolog egymást.

2023. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!