Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Extrovertált lány és introvert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrovertált lány és introvertált fiú között lehet jó párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják hogy nem lesz hosszú kapcsolat. De szeretjük egymást így is. Meg szerintem nem ez a lényeg, meg nem is vagyunk állandóan egymás nyakán, tehát tud azt csinálni amit szeretne. Meg megvan a vonzalom meg a szerelem, szerintem ez a lényeg. Lassan 22 éves lesz a barátnőm, előbb-utóbb megunja talán a buliást és nyugisabb lesz. Bár engem így sem zavar. Meg vannak a közös programjaink és az a lényeg.

Mesélte hogy eddig a legtöbb fiú csak kihasználta és most tudja csak milyen igazán szeretve lenni.


Lehet jó kapcsolatunk így is ugye sokáig?

Van esetleg akik ilyen típusuak és megvannak?

Nem akarom őt elveszteni, nagyon szomorú lennék ha emiatt lenne vége, mert szerintem nem ez a lényeg hanem a szeretet.


2021. aug. 7. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen pàrt.

Ők speciel szenvednek

Idősebbek 5 évvel , srác otthon ülős, a csaj meg mèg mindig nagyon menne. A srác inkább sporolna , a csaj mászkálós èlete pènzbe kerül


De ez csak 1 db minta

2021. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet.

Ne mások dontsenek...

2021. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jól működő, 7 évig tartó kapcsolatom volt így. Igen, idővel lenyugodtam. De amíg nem voltam nyugodt, addig is rengeteged programoztam a párommal kettesben.
2021. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!