Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi ideje szereted őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje szereted őt titokban?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 23:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja jöttem rá, hogy többet jelent számomra, mint eddig gondoltam. Most kell okosnak lennem....
2021. aug. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Túlzás, hogy szeretem őt, azt még nem merem kijelenteni. De nagyon megfogott, 9-10 hónappal ezelőtt, csak akkor még kapcsolatban éltem. Gondolkozom, hogy felkeresem.
2021. aug. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
2 éve 3 hónapja
2021. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
#8! Ez így van, de az illető nem becserélhető. Tény, hogy szerelmesnek lenni jó, de viszonzottan még jobb. Így maga az ember nem vonható ki, mert akkor egyszerűen behelyettesítenénk egy viszonzásra alkalmas személyt és továbbra is lehetnénk a szerelembe szerelmesek. Ez mégse működik.🤷
2021. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
Pár hete felelevenítettem egy régi ismeretséget. Jó pár évig tartott, de volt egy kis szünet. És most bekövetkezett az, aminek nem kellett volna. Titokban szerethetem őt, mert emberként nem szeretném elveszíteni az életemből újra. Nehéz lesz.
2021. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%

Úgy mondom, nagy hatással van rám. Iszonyatosan vonz... 3 hete mindennap eszembe van.

Nem lehet ettől több, de ez az allapotom kiakaszt.

2021. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve talán.
2021. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
36%

2-es 1-est is tullicitaltak 20 évvel. Amugy nem tudsz olvasni. Nem viszonzatlan viszautasitott dologrol van szo hanem eltitkolt dologrol ergo a masik nem is tudja. Ami a valosagban vagy vagy ha kiderulne. Ez amolyan tipp topp vagy viszonzott vagy nem de titkos szerelem. A 20 év az mar amolyan ugynok kormanyzati titok stilusu. 😄


Amugy nincs ebben semmi rosz van aki egyet szeret titkon. Az erzesek nem rossz dolgok. Akkor necces ha visszautasitas ellenere sem ertik meg.

2021. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapja... és nő létemre kezdeményeztem de nem mertem elmondani neki.. hívtam hogy randizzon velem, de semmi. marad a plátói szerelem.
2021. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!