Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem, de nem lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, de nem lenne szabad, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az legjobb fiú barátommal egy városban élünk, 4 éve ismerjük egymást és az online oktatás miatt mindketten sokat voltunk otthon és mélyült a kapcsolatunk, az egymás iránt érzett bizalom is. Ő másfél éve párkapcsolatban van, és ez engem nem is zavart eleinte, kedvelem a barátnőjét is. Az utóbbi 5 hónapban érzem azt hogy többet érzek a fiú iránt mint sima barátság. Napi szinten beszélünk, sokat találkozunk, ráadásul a tali végi ölelésekre én már nem baráti jelleggel gondolok. Próbáltam álcázni, titkolni hogy tetszik, de valamit szerintem megérzett a dologból, mert a tegnap esti elköszönéskor kicsit izzani kezdett köztünk a levegő, mindketten elhallgattunk egy pillanatra és csak néztük egymást, nagyon nézte a számat, azt hittem, csók következik, már kezdtem szédülni, de nem történt semmi, mert annyira zavarba jöttem hogy elnéztem. Néha úgy érzem, neki sem vagyok közömbös, csak ott a fék, a barátnője. Én nem szeretnék senkinek sem rosszat, nem akarom tönkretenni a kapcsolatukat és a mi barátságunkat sem, de néha kínoz a vágyakozás meg hogy tudom, hogy ha így maradunk ölelésnél nekem nem jár majd több. Nagyon szeretném őt, de nem akarok belerontani a kapcsolatába. Mit kellene tegyek ebben az esetben? Sokszor szenvedek emiatt



20/L



2021. aug. 23. 00:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#9, végre valakinek átjött a kérdésem tartalma
2021. aug. 23. 01:27
 12/19 A kérdező kommentje:

Még mindig kedvelem emberileg a "csávó nőjét", nem tudom, hol olvastad, hogy addig kedveltem, amíg belezúgtam, de mindegy😅

Két külön emberről van szó, a lánnyal való kapcsolatom nem befolyásolja a fiú iránti érzésem

2021. aug. 23. 01:30
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező, kár a gőzért, a 10-es válaszoló sosem fogja ezt megérteni, mert megkeseredett, hiszen elképzelhetetlennek tartja a rosszindulattól mentes hozzáállást, pedig valójában ez a tisztelet. Mikor akkor sem áskálódsz, ha ugyanazt a férfit szeretitek, nem pedig az, hogy nem leszel szerelmes a férfiba, hiszen ezt nem tudod irányítani. Ez nem tisztelet kérdése. Ha te utálod a tökfőzeléket, de vendégségben mégis azt főz, akkor lenne "gerinced, úgy lenne tisztességes", ha megennéd, amit főzött, hiszen nem akarod megbántani, hogy neked készíti és hozzá sem nyúlsz. De mivel utálod, nyilván nem fogod a torkodon lenyomni a formalitások miatt, és itt lehetetlen elmenni a személyes viszonyulás, preferencia mellett, nem lehet csak más érdekét nézni, hiszen mi magunk is érző emberek vagyunk. A szerelem is ugyanilyen.
2021. aug. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
10%

"Ő másfél éve párkapcsolatban van, és ez engem nem is zavart eleinte, kedvelem a barátnőjét is."



eleinte... tejhát most már zavar, és a nője is.

legalább magadhoz légy őszinte!


ugyanis ha TÉNYLEG kedvelnéd azt a lányt, akkor nem akarnál így kiszúrni vele...


13

gondolod, h. én vagyok megkeseredett, miközben kérdező ácsingózik más pasija után?! én kapcsolatban élek és szerelmes vagyok, és engem is szeretnek.

és hagyjad már ezeket a szánalmas kaja-hasonlatokat.


vannak dolgok, amiken nem lehet vitatkozni, ilyen a tisztesség.


ha már a tökfőzelékkel magyarázod, az mit mondd el rólad, agyilag milyen szinten vagy? szánalmas...

2021. aug. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14-es, a te kedvedért magyarázta tökfőzelékkel szerintem😊 de úgy látom, még ezzel sem tudod megérteni

Jó éjt, ha van szerelmed nem hiányol maga mellől az éjszaka közepén?😊

2021. aug. 23. 01:45
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is voltam hasonló helyzetben. Választanom kellett a barátság megtartása, vagy a bepróbálozás között úgy, hogy ő kapcsolatban volt. A barátság megtartása mellett döntöttem. Nehéz volt, de kibírtam. Hosszú távon ez volt a helyes döntés.
2021. aug. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

Ez egy nagyon kényes, törékeny helyzet.

Én nem kezdeményeznék semmiképp. Nagyon sok sztorit hallottam/láttam a közeli és távoli környezetemben, hogy ket legjobb barát jött össze. Aztán mikor megromlott a kapcsolat nem csak a párjukat, de egyben a barátjukat is elveszítették.

En ettől iszonyúan tartanék.

2021. aug. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Lazy Lover ***** válasza:
79%
Ez így van sajnos hogy az ember bele szeret a haverjába max annyit tudsz tenni hogy megvárod hogy szingli legyen és be próbálkozol nála
2021. aug. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz a szerelem, várd ki, hogy mi lesz, ha nem történik változás, tereld el a gondolataid, tanulással vagy más fiúval.
2021. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!