Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Szerintetek gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek gáz ha néger barátom van?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 06:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
70%

16-os vagyok: sem rasszista nem vagyok valóban, sem semmiféle gyűlölet nincs bennem. Sem a fehér, sem a fekete férfiakkal, illetve nőkkel szemben sem. Még a cicis nők irányában sem, mert hálaisten elég jól el vagyok látva.

Viszont az itt kommentelők többsége kb mindenkire haragszik, mindenkit utál. Szép életük lehet.

2021. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%
Undorító.
2021. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
59%

Nem az a gáz, hogy néger barátod van, hanem az, hogy ez a kérdés megfogalmazódott benned, és még közkinccsé is tetted.

Én lennék a néger barátod, és valamilyen formában látnám, hallanám tőled ezt a kérdést, azonnal otthagynálak.

2021. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
60%
Denzel Washingtonnak azert kevesen mondanának nemet 🤣
2021. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Solkim válasza:
90%

Nem vagyok lány. Csak annyit mondok, hogy attól függ, mire számítasz a kapcsolattól. És néger és néger között is van különbség. Amerikából jött? Svédországban született? Vagy másfél éve jött Nigériából? Nagyon nem mindegy. Az országban elég sok XXL-es méretű csaj van magára hagyva félvér gyerekkel, mert a pasi hazament "pár hétre" Nigériába, oszt azóta is szarik visszajönni, és ott már meg is házasodott. De láttam nagyon jól működő kapcsolatot is. Ritkábban, de van ilyen is.

Látatlanba mondom, de esélyes, hogy nem húsz jelentkező közül pont rá esett a választásod, mert vele van a legtöbb közös bennetek, hanem kábé senki más nincs. Az meg eleve nem túl jó kiindulópont egy ilyen kockázatos kapcsolathoz. De ne legyen igazam! És ha átgondoltan bevállalod a kockázatokat, vagy tényleg semmi különösebbet nem vársz ettől a kapcsolattól, az akkor persze más. Mondjuk minden kapcsolatban van kockázat, csak az ilyen "egzotikus" kapcsolatokban olyan kockázatok is lehetnek, amik tök ismeretlenek tudnak lenni errefelé a legtöbb csaj számára.

2021. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
52%
csak ha svájcinéger, és arnold a keresztneve.
2021. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
49%
Undormány. Nem ide valóak, mikor fogjátok már föl?
2021. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!