Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mennyire normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, ha egy párkapcsolatban egyáltalán nincsennek még viták sem? Azok szerintem azért kellenek... Milyen párkapcsolat az ilyen? Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
2021. szept. 4. 17:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Miért kellenek viták? Miről kellene vitatkozni?
2021. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
12 éves volt a leghosszabb kapcsolatom, soha nem vitatkoztunk. Egyikünkben sem merült fel, hogy ne így lenne a normális.
2021. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hadd kérdezzem meg, mit értesz vita alatt: soha nincs semmiféle érdekütközés, sosincs semmiféle konfliktus, látszólag nincs ellentét, se semmi? Vagy vannak, csak mindezt képesek megbeszélni tányérdobálás, ajtócsapkodás, üvöltözés és hiszti nélkül?
2021. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
szerinted kellenek, szerintem meg nem.
2021. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#3-as

Előbbi!

2021. szept. 4. 18:20
 6/20 A kérdező kommentje:
A félreértéseket elkerülése végett : egészséges vitákra gondoltam, amik előre lenditik a párkapcsolatot!
2021. szept. 4. 18:52
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
szerintem túl jó az életed, és harmóniában vagy, ez itt a gond. Sokan odaadnád akármilyüket, ha harmóniában élnének, de úgy látszik valakinek unalmas. Akkor dobd fel valamivel...
2021. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%

Nem rémlik, hogy valaha vitáztunk, vagy veszekedtünk volna a férjemmel, pedig több mint 11 éve vagyunk együtt. Egyszerűen nincs min. Nem egy mexikói szappanoperában élünk.

Persze Feltéve ha csak nem már azt is vitának tartod, ha egy fél mondatot morog az ember, hogy középről nyomom a fogkrémet😂

2021. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Általában ha nincs ilyen, akkor az egyik fél tipikus magát a másik akaratának, kedvének és véleményének alárendelő típus, amivel nincs baj, sőt ez működhet is hosszabb ideig, de erre születni kell.
2021. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
9. Ez hülyeség.
2021. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!