Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársaim (25-40)! Efebofilkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim (25-40)! Efebofilként hogyan találtatok párt? Sikerül egyáltalán hosszantartó párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Privátban szívesen olvasnám a megtapasztalásaitokat, történeteiteket, vagy akár itt is. Ha esetleg van kedve valakinek beszélgetni ebben a témában arra is nyitott vagyok.



Nagyon kérek mindenkit, kizárólagosan csak akkor írjon, ha tud a kérdésemre érdemben válaszolni.



2020. okt. 29. 00:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Kizárt
18 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
72%
Tolmácsot kérek!
2020. okt. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
95%
Az efebofília a serdülők iránti vonzódást jelenti, ha jóltudom.
2020. okt. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
87%

Nem nőként, de az első válaszolónak:


"Az efebofília szexuális irányultság, az ilyen orientációjú személyeket efebofileknek, magyarul leginkább „ifjúszeretőknek” nevezzük. Azt a szexuális magatartást jelenti, mikor valaki tartósan és erősen 15-19 évesekhez vonzódik, ő maga azonban jóval idősebb ezeknél, korban nem hozzájuk illő."


Mivel a kérdésből az jön le, hogy a kérdező nő - vagy annak mondja magát - valószínűleg nem felnőttkorú férfiak iránt vonzódik. Ezt a társadalom általában ellenzi (fordított nemekkel is), ráadásul ismerkedni sem egyszerű így, mert egy tizenéves fiú általában nem vonzódik szexuálisan 40 éveshez (a kérdésben írt korosztály vége) - 25 évesen még lehet próbálkozni, bár gondolom többségük inkább az iskolatársaikkal, hobbicsoporton belüli lányokkal fognak inkább ismerkedni.

2020. okt. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:

Kedves Hármas Hozzászóló! Köszönöm a leírtakat, teljesen jól látod, azt hittem nem kell magyarázni, de akkor így annyival egészíteném ki, hogy hogy a kor, csak egy szám, ha 25 évesen úgy néz ki, mint egy 18-20 éves, akkor simán belefér.


Nagyon kérek mindenkit, hogy ne itt értetlenkedjen, keressen rá, ha nem tud hozzászólni ne írjon, ne raboljuk senki idejét. Akinek meg van kedve beszélgetni erről és legfőképp érintett a témában, írjon nyugodtan. :)

2020. okt. 29. 00:58
 5/71 anonim ***** válasza:
44%

4.


Nagyjából ezt mondtam én is, hogy 25 évesen még lehet próbálkozni, mert sok 25 éves fiatalabbnak néz ki, mint amennyi, de még aki nem az is bőven fiatalos. Csak a helyzet és az alkalom megteremtése nehéz, mert az iskolás srácok bemennek a suliba, fociedzésre, valamelyik online játék szerverére, esetleg csak lógnak valahol együtt, de nem a húszas korosztály tagjaival, hanem általában egymással. Ezért ezt kell valahogy megoldanod. Biztosan van rá módszer - csak meg kell találnod.

2020. okt. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
42%

Azert szerintem sok tizeneves ramenne akar egy 40es milfre is ha tehetne, csakhogy sunahoz jusson. Ezt a szamot meg kuldenem mindenkinek aki szereti:)


https://www.youtube.com/watch?v=qPaD80DCjd4

2020. okt. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nincs ezzel semmi baj.

Én mindig is szerettem volna idősebb nővel ki próbálni a dolgokat vagy akár össze jönni és ez még most sincs másképp.

17 évesen egy nálam idősebb nő be próbálkozott csak sajnos vissza utasítottam mert hülye voltam,már nagyon bánom.

Én szívesen beszélgetnék erről.

Szerintem még elég fiatal vagyok,szóval én akár itt lennék neked.

2020. okt. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
31%
Kedves Kérdező! Valami miatt nem vagy szimpatikus és nem a szexuális irányultság az oka, de ez összefügg szerintem ezzel a szokással.
2020. okt. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:

Ma 01:08: Rosszul fogalmaztam, a "kor csak egy szám"-nál, nem az idősebbre gondoltam, hanem a fiatalabbra. Nem áll meg 19-nél, ha az illető kevesebbnek néz ki.


Ma 01:38: Fogok majd írni privátban pár sort! :)


04:03: Köszönöm, hogy ezt megtudhattam, az ilyen jellegű kommentekre nem fogok reagálni. Szép napot neked!

2020. okt. 29. 07:05
 10/71 anonim ***** válasza:
29%
7# Vagyok,várom az üzenetedet 🙂
2020. okt. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!