Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Imádlak kisebb szó mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádlak kisebb szó mint a szeretlek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 4. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Ezt haverilag is lehet mondani, a szeretlek ennél mélyebb.
2021. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő tetszik. Bár jobban szeretem a szeretlek szót.
2021. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
A szeretlek elcsépelt, az imádlak tartalommal jobban teli.
2021. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

En gyakran azert mondom csak mert a párom ugysem mondja vissza hogy en is teged.


Nem egyszer megkaptam a szeretlekre, hogy vagy csend, vagy "ja aha.."

Vagy "aha gondolom mennyire"

Soha olyat hogy en is szeretlek téged. Vagy én még jobban is szeretlek téged :)



Igy ha lehet kerulom is.


Ha annyit mondok imádlak!:)

Akkor arra valaszul a csend miatt nem érzem magam annyira "eláztatva" hogy kiadtam az erzelmeim, sőt nő letemre mondom es mégcsak viszont se mondja..

Az imadlak es csendválasz" utan valahogy nem érzem annyira megalázonak mint azt hogy szeretlek es csend.

2021. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Azt nehezebb kimondani, hogy szeretlek. Annak már kell egy mély tartalom és bizalom, meggyőződés a háttérben, különben nem megy (kivéve ha valaki kóros hazudozó vagy szociopata és úgy játszik az emberekkel, ahogy akar).


Az imádlak-ot bárkinek odamondom, havernak, kollégának is, egy nagyon kedves szó, de semmi extra.

2021. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Az imádlak jóval kevesebb, egyetértek.
2021. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

ezt a kérdést már feltetted pár hete ugyanitt, te vagy az a csaj, aki aggódik, mert a pasija régebben azt mondta szeretlek, most meg imádlak, és egy bnőd mondta neked, h. ez a megcsalásra utalhat.

látom, még mindig ezen kattogsz, röhej.

2021. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az imádlakot mondom barátnak, jó ismerősnek is.

Páromnak a szeretleket olyankor mondom, mikor valóban feltör bennem az érzés.

Az imádlakot olyankor, mikor szintén feltör bennem iránta az érzés, de nem az a mély szeretetféle, hanem inkább olyan kitörő érzelem.

2021. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

[link]


[link]


Az alapján, amit a szótárak írnak, nem gyengébb érzés a szeretetnél. Sőt, én úgy értelmezem a leírások alapján, hogy az imádott személyt maga fölé helyezi az alany és nem egyenrangú félként tekint rá. A köznyelvben persze sokféleképp használják, ahogy azt a fenti példák is igazolják. Én egyébként nem is dobálózom vele könnyen, csak annak mondom, akit tényleg nagyon szeretek; egyéb esetekben szarkazmusként használom.

2021. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Valamivel kisebb.

Az imádlak csak hét betű, a szeretlek pedig kilenc.

:)

2021. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!