Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő kell az érzelmek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell az érzelmek kialakulásának? Nektek mennyi idő volt?

Figyelt kérdés
Ha valakihez testileg és lelkileg is vonzódsz akkor miért nem vagy belé szerelmes? Ez idővel megváltozhat?

2021. szept. 10. 15:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

..Szerintem valamelyik részt rosszul értelmezed.. Kémia meg a vonzalom az ugyanaz, lelkileg meg kedveled. Szerintem vagy az egyik, vagy a másik nem oké, nem teljes, csak "megvan", de nem hűűűű..


Mikor én szerelmes voltam, azt akartam kb, hogy varrjanak bele a testébe, hogy minél közelebb lehessek hozzá, egész nap néztem volna, a wcn is, egész nap ölelgettem volna, kb megettem volna:), kitaláltuk egymás gondolatait, naponta 100x hangzott el a "szerintem is" több különféle verzióban és olyan tökéletesnek láttam. Tudtam, hogy nem az, de nekem az volt.


Az oké, hogy kedveled, meg hogy vonzódsz hozzá, de ennek nem csupán jónak, hanem "hűűűű"nek kellene lennie.. Szerintem vagy az egyikből, vagy a másikból, esetleg mindkettőből hiányzik egy kicsi.

2021. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen, tudom miről beszélsz.

Részemről megvan a "hűűűű" érzés

Csak részéről nincs

Érdekes mindenesetre. Köszönöm a válaszod!

Valószínűleg akkor én vagyok túl kevés neki vagy külsőre vagy belsőre.

2021. szept. 10. 19:02
 13/13 Senior Séf ***** válasza:
Partnerfüggő, hiszen nem illünk össze mindenkivel egyformán. Van, akit az első perctől rühellünk, van, aki hidegen hagy, van, aki tetszik, van, akit kedvelünk van, akibe szerelmesek is tudunk lenni, és van, akinek egy pillantásától megroggyan a térdünk.
2021. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!