Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az érzelmek kialakulását (pl. szerelem) mennyire befolyásolja a két fél anyagi helyzetének a különbözősége?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például arra, hogy ismerek olyan már 30-on túli embert, aki konkrétan kijelentette, hogy neki olyan csaj nem lesz sose a barátnője, akinek bármilyen adóssága is van. Mindegy, hogy az a csaj adóssága lenne és neki semmi köze nem lenne hozzá, se fizetnie, semmit nem kellene neki.

2010. aug. 9. 08:37
1 2
 1/19 kayl18 ***** válasza:
100%

engem nem érdekel hogy nincs pénze vagy van, nekem teljesen mindegy, szeressük egymást és kész


17/F

2010. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer aztán szerelmes lesz, és a kivétel erősíti majd a szabályt:)
2010. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagy különbözőségek(akár anyagiakban is),csak a konfliktust szülik:S
2010. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 kayl18 ***** válasza:
100%
nem biztos, ha nekem van pénzem, megadok neki mindent
2010. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

én minimálbért keresek, a párom 300 ezret és ki akar dobni, mert nem lehet rám alapozni és szerinte én semmit nem teszek, hogy legyen jobb munkám, ráadásul féltékenykedéssel idegesítem őt (ő flörtöl mindenkivel és letagadja)

és mindenezeket megkoronázza azzal, hogy elve az, hogy egy nőnek nem kell hogy legyen pénze,neki nem erre van szüksége

most vagyunk szakítás alatt, amíg ÉN nem változom meg, addig nem hív nem akar látni sem

2010. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 kayl18 ***** válasza:
egyébként az a 30-on túli ember az is hülye, mert lehet valakinek van adóssága, de ha neki van pénze akkor pl fizethetik ketten, bár most a bankadóval jól beszop@tták a népet, ennek is az lesz a vége, hogy nem fogja tudni fizetni senki a hitelt és a bankok sorra kimennek az országból vagy becsődölnek, a kormány elesik a bevételtől, még szarabb helyzetben leszünk, mind itt halunk xD na jó ez nem vicces, de a lényeg hogy segíteni kell egymásnak, aki nem segít a másiknak az egy primitív élőlény véleményem szerint, én nem vagyok költekezős, de ha sok pénzem van és kér valaki adok neki csak ne költse hülyeségre
2010. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 kayl18 ***** válasza:
ha valakinek kevés a keresete, az csináljon magának honlapot bármilyen témában, én egyedül tanultam meg az alapokat, regeljen a google adsense-en és ha elfogadják a jelentkezést adnak reklámokat amit elkell helyezni az oldalon, ha sok pénzt akarsz oldalaidon és pár hónap alatt elkezd növekedni a bevétel akár havi 100k-t ha nagyon ügyes vagy több 100k-t is kereshetsz
2010. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

szerintem akkor megy a kapcs rovására, ha nem tudnak előrébb haladni egyről a kettőre és ez, csak az egyik fél hibája

mert ha az egyiknek mindig támogatni kell a másikat, közben meg közös házat miegyebeket szeretnének, ezek a lemaradások az álmokat is tönkre tehetik

kialakul a kilátástalanság - soha nem lesz házunk

ezután pedig minden más baj lesz, csakhogy vége legyen

2010. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Végülis igazatok van, és egyetértek veletek, csak ez úgy elrontja azt a dolgot, hogy a szerelem vak elméletileg, mert ha az anyagi dolgokat nézzük, akkor a szerelemnek racionálisnak kell lennie.
2010. aug. 15. 16:41
 10/19 anonim ***** válasza:
Tévedsz kérdező, csak a vak szerelem olyan. Ami meg zsákutca. Tizenévesen még a vak szerelem rendben van, de húsz felett már nem. Milyen szerelem az, ha én pl egy marha nagy adóssággal (kölcsön) lépek be? Hogy alapozna rám? És ha majd gyerekeink lesznek? Mindenki pénzből él és tervez. Még az érett szerelmesek is.
2010. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!