Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnője van, de szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van, de szeretem?

Figyelt kérdés
Szóval… van egy ismerősöm akivel jóban vagyunk (23L), én 21L. A barátja idősebb nálunk, 30 elmúlt. Sokat jártunk össze, ezek alatt volt hogy úgy jött ki h ketten maradtunk, volt hogy sokáig is… közel kerültünk egymáshoz, sokat beszélgettünk (családról meg mindenről) nekik közben komoly problémáik voltak a kapcsolatukkal, neki van egy 3 éves kisfia akit az ismerősöm nem tud elfogadni, kiakad ha találkoznak és még sok ehhez hasonló, többször is szakítottak. Mi többször beszéltünk minden nap telefonon, találkoztunk is. Nekem már akkor is bejött de nem akartam magamnak bevallani és szerintem ezzel ő is így volt.Ezután volt egy buli ahol történtek dolgok köztünk, nem feküdtünk le, de elég közel álltunk hozzá, az egészet ő kezdeményezte, de nekem is csak a szám mondott nemet… Ő utána is keresett, (kajálás, megfogta a kezem stb) de nagyon elutasító voltam vele. Igazából nem akartam hogy ez történjen…Elmondtam az ismerősömnek hogy mi történt és úgy voltam vele hogy eltűnök mert nem akartam vele ezt tenni, de nem megy. Ezután az egész meg lett bocsájtva, azóta láttuk egymást és én végig rideg, még azt is mondanám hogy bunkó voltam vele még ő próbált velem kedves lenni.(csoki,kv,kedves szavak, ilyenek) De már nem megy. Egyszerűen csak hiányzik.Ti mi a francot csinálnátok? Volt már valaki ilyen helyzetben?

2021. szept. 10. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Elcsaltad a barátnőd pasiját?
2021. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Elhiszem, hogy hianyozhat, de baratnoje van, tudatositsd ezt magadban es ne talalkozzatok tobbet. Ismerkedj masokkal, ok meg eljek az eletuket es probald meg elfelejteni ot

Ha tovabbra is latjatok egymast, akkor annak csak rossz vege lehet, te ramaszol a baratnod baratjara, o meg megcsalja a baratnojet, mindketto szar dolog.

2021. szept. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Naiv vagy még nagyon.

Te csak búfelejtőnek kellenél neki, hogy amikor ők összekapnak, majd te babusgatod, és bizonygatod, hogy bezzeg te, te sose viselkednél így. Ebből ő megerősítést nyer, hogy a barátnőjében van a hiba, nem benne.


Amúgy meg nézd azt, ahogy a párjával bánik: veszekednek, szakítanak, kibékülnek, közben meg is csalja. Ez ugyanis az, akkor is, ha konkrét szex nem volt, csak "dolgok". Te azt akarod, hogy így bánjon veled a pasid? Ugyanis így fog. Szerinted a gyereke anyjával miért nincs már együtt?


Azzal teszed magadnak a legjobbat, ha ezt a pasit messzire kerülöd, és ha a csaj csak ismerős, akkor egy darabig inkább őt is. Úgy is szakítanak hamarosan.

2021. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valahol tudom hogy jól döntöttem de akkor is azon gondolkodom hogy mi lenne ha a tudtára adtam volna amit gondolok
2021. szept. 11. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Pfu de gerinctelen vagy.
2021. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Aki egyszer megcsalja barátnőjét, máskor is megfogja, amikor épp te vagy a párja. Szerintem jól tetted, hogy rideg vagy vele, sokkal jobban jársz, ha elengeded és más férfi után nézel. Említetted, hogy a másik lánnyal jóban voltál, nyugodtan megteheted amikor udvarol, készítesz egy képernyőképet és mehet a barátnőjének, legalább felnyitod a szemét.
2021. szept. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!