Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakit ennyire nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit ennyire nem tudok elfelejteni, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem mi bajom lehet. Van egy exem, akibe régen szinte azonnal beleszerettem. Egy darabig próbálkoztunk, de nagyon fiatal voltam még és hamar véget ért, elhagyott. Semmi komoly nem történt. Azóta sem tudtam teljesen elfelejteni. Időről-időre egymásba botlunk, flörtölünk, de sose alakult ki semmi, mert vagy én voltam kapcsolatban, vagy ő. Egyszer azt mondta, el tudná velem képzelni komolyabban is az életet. Én ekkor kinevettem. Nem sokkal később újra beleszerettem, ami érthetetlen, viszont nem alakult ki semmi. Többször beszéltünk erről,hogy megpróbálnànk, de sose léptük ezt meg. Közben 15 év eltelt, de én még mindig ugyanannak a kislánynak érzem magam, ha meglátom, akkor is ha épp van párom. A szívem a torkomban dobog, nem tudok vele értelmesen szót váltani, zavarban leszek. És nem értem mitől. :( Tulajdonképpen csak kerülgetjük egymást, de részemről erősebb a kötődés. Viszont ő sem közömbös felém. Nem tudom mit tehetnék. Nekem most megint tönkrement egy kapcsolatom, és közben arra gondolok, legalább ő sosem bántott. A volt parjaim között voltak agresszívek. Közben ott motoszkál bennem, hogy valójában nem is ismerem igazán, ki tudja milyen ember is, és ő sem engem. Egy jó nagy lutri az egész. Ráadásul több ok miatt is azt érzem nekünk nem lehetne közös jövőnk. Az is bánt a mai napig, hogy elhagyott és ezt nem szeretném újra átélni. Attól is tartok, hogy esetleg kiderülne, mennyire nem illik össze és akkor örökre összevesznénk.De Sose voltak ilyen erős érzelmeim senki más felé. Mit tegyek hogy lépjek már ezen túl végre, vagy így fogok megöregedni, hogy lesz egy elérhetetlen "szerelmem"?
2021. szept. 12. 01:37
 1/1 anonim ***** válasza:
26%

Elviszlek vidámparkba, aztán Mekibe, játszóházba, fagyizni, szexelhetünk is ha akarod...


Aztán elmegyünk paintballozni, este főzök neked egy kakaót, aztán nézhetsz egy részt a Csipet csapatból aztán mész alukálni

2021. szept. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!