Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány kapcsolat, románc úszhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kapcsolat, románc úszhat el csak mert az emberek nem merik kimondani az érzéseiket?

Figyelt kérdés

Mennyire bűn kimondani olyannak akinél talán nem kölcsönös? Vagy olyannak akinél tiltott? Mennyire szabad? Mennyire nem érdemes, nem szabad?

Ti hogy gondoljátok?


2021. szept. 12. 07:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Akinél tiltott - Ha nem akarod otthagyni a jelenlegit, akkor nem érdemes kimondani, mert csak fájdalom lesz, vagy így vagy úgy.

Ha neki van vkije, akkor csak akkor érdemes kimondani, ha talán kölcsönös a dolog.

2021. szept. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Jelenleg pont így rontottam el úgy néz ki. Lehet, hogy kivárva a megfelelő pillanatot jól is alakulhatott volna.
2021. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Hogy nem mondtad el? Vagy hogy rosszkor mondtad el?
2021. szept. 12. 08:01
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Odafigyeltem, hogy ne csússzon ki a számon de egyszer volt egy pillanat amikor kicsit oldottabb volt a hangulatom és bumm.
2021. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Véleményem szerint, ahol bármilyen okból is tiltott, ott nem érdemes kimondani az érzelmeket. Ahol viszont akár pozitív is lehet a válasz, ott viszont ki kell mondani az érzelmeket. Sokkal egyszerűbb tiszta, őszinte lapokkal játszani, így nem lesz a "mi lett volna, ha..." érzés. Könnyebb a lezárás vagy a folytatás is akár.
2021. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Necces, de érdekes, fontos kérdés. Szerintem rengeteg kapcsolat nem valósul emiatt meg, vagy épp megy tönkre.

Sajna kimondani már bűn, ha egy meglévő kapcsolatba szólna egy ilyen mondat bele.

Tegnap néztem egy filmet: "Szerelem kölcsönbe".

Érdekes, elgondolkodtató volt.

2021. szept. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2.4., nem azért nem jött össze, mert nem a "megfelelő" pillanatban mondtad ki, hanem mert nem akart tőled semmit. Ez egy babona, hogy ha valamit a "megfelelő" pillanatban mondasz ki, egy varázsütésre sikeres leszel. Nincs megfelelő pillanat. Megfelelő ember és megfelelő érzelmek vannak.
2021. szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért bűn kimondani tiltott esetben? Ha csak kimondanák? Csak hogy tudja a másik. Nekem legalábbis jól esne, ha valaki iránt érzéseim lennének, hogy nem egyoldalú, hogy a másik is úgy érez irántam mint én ő iránta. Még ha nem is szabad semmi több.
2021. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ki kell mondani. Sosem tudhatod mit hagysz ki, lehet hogy kölcsönös. Olyan még nincs hogy tiltott, ha mindketten akarjátok akkor meg lehet oldani

(Kivéve ha rokoni a kapcsolat, akkor nem kéne😂)

Ha kapcsolatba vagytok és egymás iránt vannak érzéseitek ami kölcsönös akkor el kell hagyni a párotok.

2021. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Túl sok...
2021. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!