Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A normális lányok és NŐK...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hell8head-Zotyesz kérdése:

A normális lányok és NŐK felé! Akik tudják mit akarnak, nem félnek elmondani az érzéseiket, nem félnek a kapcsolattól, tudnak szeretni és tervezni! Könyörögve kérlek titeket, Hol vagytok? 23/F

Figyelt kérdés
Hatalmas ez a világ, jártam külföldön rengeteg helyen, Magyarország kisebb nagyobb szegleteit bejártam. S tudom viccesen hangzik :) de semmi eredmény! Eddig akivel összesodort a sors, mind csak bántott! Miközben ígérte, hogy soha semmilyen körülmények között nem lenne képes semmi szemétségre! S mégis :) A "gyík" csak egy szelet a tortából, amit hajlandó lennék megkóstolni! Sokan jártok ide, akár egy kérdést feltenni, vagy megválaszolni valamit. Jelenleg rátok várok, s bízom benne hogy kapok válaszokat! :) S kérlek titeket ne vessetek meg, nem azért vagyok itt! Csak szeretném tudni, hogy létezik e még normális! :) S ha igen merre induljak? :)

2020. aug. 3. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Itt a gyik-en a 90% ilyennek vallja magát.
2020. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Cicuskám TÉVÉZGESSÜNK.
2020. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 Nyau-nyau-én is pont rá gondoltam:DD
2020. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A normális nők hamar elkelnek.
2020. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen vagyok, de 19 éves korom óta párkapcsolatban élek.


Sajnos azok a nők, akik komolyat akarnak, hamar elkelnek.


Azért járj nyitott szemmel, mert időnként előfordul egy-egy szakítás, és akkor te is a színre léphetsz náluk.

2020. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó

Ezt a legtöbb férfi tudja, hogy az igazán "jó partyk" nagyon korán elkelnek még kb egyetem előtt vagy egyetem alatt.

2020. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Én is ilyen vagyok, viszont nekem meg 14 éves korom óta kapcsolatom van. Tudja a srác hogy nem nagyon találna még egy ilyet :D
2020. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban.
2020. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket, legtöbbőtökkel egyet kell értenem! :) Nem egyszerű!
2020. aug. 3. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!