Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Értelmes, intelligens fiúknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes, intelligens fiúknak, lányoknak később jön össze az első párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Suliban sok olyan volt akinek érettségiig nem volt senkijük. De néhány olyan is volt akinek több is, de nagyon egyik sem volt tartós.

Akiknek nem volt ők általában, értelmesek voltak. Akiknek meg sok mindenki volt ők nem annyira általában.


2021. szept. 12. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Anno a gimis osztályomban azoknak lett előbb párkapcsolata a lányok közül, akiket a tanulás nem igen érdekelt. A többiek az egyetemen kezdtek pasizni.
2021. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Hát azért ha huszon x éves korodig nincs senkid, nem biztos, hogy a toronymagas intelligenciád az oka....
2021. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
nem hiszem. ez nem az intelligencián múlik.
2021. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Itt arra gondoltam, hogy volt pár lány, aki már 15-16 évesen össze - vissza pasizott, discoba járt stb, ők nem mentek egyetemre. Aki meg inkább a tanulásra koncentrált annak jellemzően később, 18-19 évesen lett először kapcsolata.
2021. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
De ez még 2003 környékén volt, azóta nem tudom mi a helyzet a gimikben :D
2021. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Jujj 😂 Újabb magyarázat a lúzerek részéről 😂 Azért nem tud tinikorában kapcsolatot létesíteni az ellenkező nemmel mert túl intelligens hozzá 😂 És lenézik azt akik normálisak és meglépik ezt a lépcsőfokot. Ez új, és nagyon kreatív! De valami elképesztően szánalmas... Van ennél lejjebb? A kérdés költői. Természetesen mindig van lejjebb. Itt nap mint nap prezentáljátok.
2021. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért így nem igaz. Az a fele még talán, hogy a jobban pasizó, csajozó osztálytársaim nem nagyon remekeltek a tanulásban, de a nem csajozó/pasizók között is bőven voltak butábbak, rosszul tanulók. És ez az egész is csak olyan 17-18 éves korig igaz. Afelett a szociális készségek hiányát jelzi, ha valaki nem tud ismerkedni.
2021. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez is egy nagyon értelmes kérdés.
2021. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Szóval a kevésbé jó külsőt az intelligenciára fognád rá?
2021. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán voltam, vagyok nagy pasizós, de tanulni soha nem tanultam :)) Még is egyetemre mentem, és el is végeztem :D Nem sok köze van egymáshoz a fent felsoroltaknak.
2021. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!