Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel tudnám fel hívni a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám fel hívni a pasi figyelmét? Minden létező dolgot ki próbáltam már. Én többet szeretnék mint barátság

Figyelt kérdés
2021. szept. 18. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen viszonyban vagytok egyàltalán?
2021. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha csak baratságban vagytok de te többet akarsz 2 jótanacs, mert én is voltam ilyen helyzetben.

1.sok türelem, 2.legyetek kettesben és olyan helyzetben hogy önmaga legyen /nem haverokkal körülvéve/ öleld magadhoz úgy hogy hozzásimulsz.Ha akar vmit nem fog eltolni, feledkezz bele a pillanatba😊

2021. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
A pasi dolga a kezdeményezés. Ha mindent kipróbáltál már, és nem vette a lapot, akkor valószínűleg nem tetszel neki.
2021. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

3.


A nő helye meg a konyhában van...? A c..ány nem ember, az asszony verve jó?


Építkezzünk a dualizmus és a Horthy-rendszerben népszerű dogmákra? Nem nyerő ötlet.

2021. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Tangavillantást próbáltál már?
2021. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
5ös ezen besírtam😂😂😂
2021. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

1, T*nrúgod, és megmondod, hogy neked tetszik;

2, Ki-be mozgatod a lábadat a cipőből;

3, A szádat nyalod, miközben beszélsz vele;

4, Nézed mereven a k×iját, amikor beszélsz vele.

2021. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Megint ez az információdömping... mutasd a csecsed, ezt tudom erre írni.
2021. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Mi az a minden?

Ha mindent próbáltál már,és semmi,nem jössz be neki.

2021. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Nyugodtan le lehet pontozni, de akkor is ez az igazság. Egy férfi azt a nőt fogja megbecsülni, akibe időt és energiát fektet. Ha nyíltan randit kérsz, akkor ha nem vagy egy bányarém, akkor el tudod érni, hogy lefeküdjön veled, ennél többet biztosan nem. Ha ez neked elég, akkor hívd fel nyugodtan magadhoz.
2021. szept. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!