Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Decemberben szakítottunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Decemberben szakítottunk. Próbáltam elterelni a figyelmem mindennel. Borzasztóan kezdek összeomlani újra,és depressziós lettem. Lett valakije szerintem,és nagyon nehéz elfogadni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem hatalmas szerelem volt,és a mai napig nem tudtam túltenni magam. Egy munkahelyen dolgozunk, már kerül,és köszönni sem akar. Pedig nem bántottam. Inkább fordítva. Nagyon viharos volt a kapcsolatunk. Szeretem. 3 hónapja nem eszek rendesen, nem alszom csak altatóval és teljesen kivagyok. Most úgy gondolom,van valakije,amit még rosszabbul viselek. Nem tudok elmenni máshová dolgozni,most ezt nem fejtenêm ki,és nem is szeretnék... Belehalok lassan,hogy nem lehetek vele. Csinos nő vagyok,igényes és szép.. mégsem kellek. És borzasztó,hogy levegőnek néz.
2021. márc. 22. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg sokat (most akár virtuálisan is) a barátaiddal lenni, menjetek el kirándulni! Ha már egy kicsit jobban leszel, kezdj el ismerkedni, és meg fogod látni, hogy egyrészt sok hal van még a tengerben, másrészt tényleg csinos, igényes és szép nő vagy, akit rengeteg férfi szeretne a párjának tudni.

Gondolj arra, hogy ha most indokolatlanul így bánik veled, akkor valójában ilyen ember, és nem nagy veszteség.


Ha végképp nem segít semmi, akkor bármikor felkereshetsz egy pszichológust.

2021. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress valakit!
2021. márc. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%
Hogy mit tégy? Mondjuk nőj fel. Nem egyszerű, de megéri.
2021. márc. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Nekem kellesz.
2021. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Közöd? Semmi.


Lépj tovább éld a saját életedet ami ok, uncsi, de ne a máséval foglalkozz.

2021. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogy alakult azóta, hogy lettél túl rajta?
2023. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!