Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel tudnám fel hívni a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám fel hívni a pasi figyelmét? Minden létező dolgot ki próbáltam már. Én többet szeretnék mint barátság

Figyelt kérdés
2021. szept. 18. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk azzal hogy egybeírod azokat a szavakat amiket egybe kell, és teszel írásjelet a mondandód végére. Szóval helyesírás. Legalább nem vonod el a figyelmét rólad.
2021. szept. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mindent megtettél és ő nem keresett, nem tett lépéseket feléd, akkor hagynod kell, mert nem kellesz neki! Ez a tény!
2021. szept. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit takar az, hogy te mindent megtettél. Ha azt jelenti például, hogy akár burkoltan programra is invitáltad kettesben, ő meg nem lépett, akkor pihenj kicsit. Hagyj neki időt és teret. Aztán ha ezután is passzív marad, mondjuk a következő egy hónapban, be kell látnod, hogy ez erőltetett menet.
2021. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén ezzel, ha nem akarod a barátságot is elcseszni.
2021. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon egyszerű ! Odamész hozzá és azt mondod : Én többet szeretnék mint barátság. Vagy ezt írod neki. Ennyi. Nem kell itt mindent agyon túlbonyolítani a női agyaddal.

A pasik nem úgy működnek mint a nem tudom milyen regényekben és filmekben .

Fekete Fehér IGEN NEM. Így működnek.

2021. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A pasik még úgy is működnek, hogy ha kell nekik valaki, arra lecsapnak, kedves utolsó. És nem mindenki vak, látni, ha a másik már kínjában mindenhogy fel akar szedni.
2021. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!