Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Egy külföldi fiúval beszélgettem majdnem egy évig (párom volt amit tudott az elejétől kezdve) főként szexualitásról szólt a kapcsolatunk többször mondtam neki hogy fejezzük be , egy idő után én kezdtem többet érezni és megmondtam neki hogy fejezzük be, amit válaszolt rá az egyrészt kegyetlenül fájt másrészt igaza volt szóval elég bunkó választ kaptam rá.. eltelt egy pár hónap és azt vettem észre, hogy insta storykban üzenget nekem ilyen célzó jellegű idézeteket , én is üzentem párat mert túl büszke voltam ráírni a történtek után.. már a végén nem bírtam tovább mert szenvedtem és úgy döntöttem letörlöm és minden kapcsolatot megszüntetek vele. Egy fél év múlva volt egy furcsa álmom azt álmodtam hogy újra beszélünk és nagyon durva de azon az éjszakán írt nekem, hogy beszèlni akar velem. Azt kérdezte hiányoznak e a beszélgetéseink én mondtam neki hogy befejeztem vele nem csinálhatjuk tovább de ő mondta hogy nem kér tőlem semmit csak erre válaszoljak írtam hogy igen hiányzott ezért akartam kizárni az életemből.. erre írt még valamit de már nem válaszoltam rá. Aztán vagy egy hónappal később nem bírtam ki és megkérdeztem tőle hogy és te gondolsz rám. Azt írta igen túl sokat is. Nyáron párszor beszéltünk megpróbáltam a beszélgetést baráti jellegűvé tenni ő sem kért tőlem semmit aztán egyik este mindketten többet ittunk és újra ugyanott kötöttünk ki. Rohadtul kívántuk mindketten egymást. Utána nem írt de minden egyes nap megnézte a képeket amiket posztoltam. Nagyon fájt hogy nem keresett és letiltottam. Szóval nyílván el kell felejtenem, de minél jobban arra koncentrálok hogy ne rá gondoljak annál rosszabb aludni se tudok normálisan
2021. szept. 22. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik, ha szerelmes leszel valaki másba, aki fel is vállal.
2021. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Miért kellett befejeznetek a kapcsolatotokat?

Miért nem lehettetek együtt?

2021. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!