Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az istent akar komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az istent akar komolyan nagybátyám 46 éves létére egy 28 éves 1 gyerekes anyától? F24

Figyelt kérdés

Amióta megtudtam,hogy ott van neki ez a nő és amiket láttam,hogy megtett érte azóta esküszöm nem tudom tényleg mit akarhat tőle már csak a korkülönbség miatt is.Egyszer ide hozta pár napra meg ide is akarta a környékre költöztetni a nőt.Mindezt úgy hogy se munkája,se pénze semmije nem volt a csajnak.Nagybátyám keresett neki munkát,albérletet meg miegymást sőt az albérlet első hónapját ő fizette ki helyette mert ugye nem volt munkája.Az albérlet dolog után sunyi módon visszament Szegedre és hát mi pest alatt lakunk így hát laza 3 óra szerintem kocsival oda az út.Amióta aztán ha jól tudom akkor valami tanyán lakik Szeged mellett vagy valamelyik volt exénél amelyik nem engedi dolgozni mert attól,hogy a csaj megint lelép vagy mit tudom én már.Ilyen nő kell nagybátyámnak aki csak így viszi azt a pénzt amit a büdös életbe nem fog viszont látni.Egyszer még a rendőrök is itt voltak nálunk mivel azt hiszem ideiglenesen vagy hogy ide volt bejelentve.Itt csak annyi volt hogy az apja nem érte el a lányát és egyből telefonált a rendőrségre akik kapásból hozzánk jöttek ki.Inkább nem is folytatom,hogy mik voltak itt inkább csak 1 kérdésem lenne.

Mi az istent akar még mindig a nőtől?



2021. szept. 23. 18:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerelmes tetszik neki,gyereket akar tőle.egyedülállo anyák védtelenebek sebezhetőbbek
2021. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd màr szegényt, ilyen korban szép dolog a szerelem.
2021. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2021. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!