Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfi és nő közt barátság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő közt barátság? Szerelmes vagy mások értik félre?

Figyelt kérdés

Van egy férfi barátom,legalábbis én annak gondoltam eddig.

Kb másfél éve vagyunk olyan jóba,hogy közös programokat is szervezünk és telefonon is sokat beszélünk,nagyon jókat nevetünk. Nekem nem ő az egyetlen férfi akivel jóba vagyo,de nem volt ennyire mély a kapcsolatunk.


Közös barátok felhivták a figyelmem,hogy az utóbbi 2-3 hónapba szerintük furcsán viselkedik és,hogy vigyázzak,mert szerintük szerelmes belém.


Neki van párja,akit ismerek és kívülről jónak tűnik a kapcsolatuk.


Éppen ezért furcsállom ezt a feltételezést.


És elkezdtem nagyon rosszul érezni magam emiatt,mert én nem úgy tekintek rá + nagyon is távol áll tőlem,hogy tönkretegyem valaki kapcsolatát.

Azóta mminden második mozdulatát félreértem és kellemetlenül érzem magamat a társaságában. Lehet,hogy ez egy nagy baromság és szerintem kár lenne ha emiatt tönkremenne a barátság.


Szóval a nagy kérdés(ek):

Létezik az a bizonyos férfi és nő közt barátság?


Ti mit tennétek a helyemben?


Foglalkozzak mások véleményével vagy sem?


Köszi ha válaszolsz! Üdv:26/N



2021. szept. 30. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle,mit érez irántad. sima fiu láyn barátság amiből nem lesz szerelem létezik,ha sokan nem hisznek benne. ha ott hagya kapcsolatát,veled boldogabb lehet még. Eddig ismerkedés előtt sima barátság volt köztetek,sok közös téma,sok programok találkozok,közelebb hozot titeket. ez szerelem kategoria.egymással akartok járni
2021. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nincs barátság férfi és nő között, előbb/utóbb az egyik mindig többet akar. Legfeljebb olyan van, hogy jóban vagyok nőkkel (pl. a feleségem barátnőjével, kolléganőimmel stb.), de ők nem a barátaim. Ha barátkozni kezdenék velük, abba már legalább az egyikünk óhatatlanul többet látna, vagy legalábbis eljátszana a gondolattal, hogy "mi lenne, ha..." - ilyet meg ugye nem akarunk.
2021. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Nekem van nőnemű barátom. Kettő is. Mind a kettejükkel jóban vagyok, és soha nem tudnék szerelmes lenni beléjük, és ez fordítva az így van. Szóval létezik. Nyilván az a leggyakoribb, amit a 2-s mond, hogy az egyik fél beleszeret a másikba (ilyen helyzetben is voltam, a másik fél tudott róla... nem ment tönkre a kapcsolat. Illetve de, de nem emiatt)

A helyedben rákérdeznék. Ha elmondja, mondd meg neki, hogy nem érzel így iránta. Nem fog ez ártani a kapcsolatotoknak, ha tényleg barátok vagytok.

Más véleményével meg foglalkozhatsz, de csak csínjával. Látod, milyen bogarakat tudnak elültetni a füledbe. :D

2021. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
létezik ffi-nő barátság, nem mindenki olyan primitív, h. a nemi szerveivel fogja ezt fel.
2021. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!