Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok 16 év korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok 16 év korkülönbségről, ahol a férfi az idősebb? Úgy vettem észre, egyre nagyobb divat lesz jóval idősebb pasival járni.

Figyelt kérdés
2021. szept. 30. 19:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%

innen fúj a szél.

kéne a lóvéja, jobban, mint a love-ja.

hát hajrá, nem te vagy az első aranyásó, aki szétteszi anyagi reményekben...

2021. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
11: nem én nyomulok rá, hanem ő rám, egyébként tetszik. A kora miatt van bennem egy kicsi kétség. Nem tartom magam aranyásónak.
2021. szept. 30. 21:04
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

pedig az vagy, lásd előző megjegyzésed.

tehát szegény lány, akire nyomul egy gazdag 50-es.

élvezed te ezt, és máris pénzben gondolkozol.

amiért nem tartom jó ötletnek, mert te nem vagy belé szerelmes, inkább az egzisztenciája vonz.

a kérdésedet sem értem, ha szerinted ez most nagy divat, ami jó nagy lódítás, semmi alapja, akkor min agyalsz.

valójában sztem azon, h. nem vagy szerelmes, de vonzana, amit nyújtani tud.

2021. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel te meg egy megkeseredett, elhanyagolt negyvenes nő vagy, akit utoljára 3 éve elégítettek ki szexuálisan :D
2021. szept. 30. 21:32
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagyok, párkapcsolatban.

és nem a pasim pénztárcája izgatott sosem.

2021. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
57%
Köztem és a párom között 15 év van. Imádjuk egymást, én értettebb lettem a párom meg fiatalosabb lett 😊
2021. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%
Kit érdekelnek mások, hogy divat e vagy sem az lényeg hogy, neked tetszen akár 100 éves is. :)
2021. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
48%
Aranyásó vagy. Pont.
2021. okt. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18, te meg irigy azt kész. Gondolom, ha neked udvarolna, hiába tetszene, azt mondanád neki hogy bocs, nem kellesz, nehogy azt írják a GyK-n hogy aranyásó vagy :D


A problémám pl a gyerekvállalással van, én szeretnék, de ő nem túl öreg már ehhez?

2021. okt. 1. 07:39
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

dehogy szeretnél te gyereket, hiszen ezt az embert te a szíved mélyéből nem szereted.

úgy pontos, hogy szeretnél majd vkitől gyereket, de ha ebbe a kapcs-ba belemész, akkor kitolódik, de nem azért, mert az ürge öregebb, hanem mert te nem vagy halálosan szerelmes belé, ezért mégiscsak berzenkedsz attól, h. neki szülj.

ahogy az előttem szóló is mondta: aranyásó vagy és pont.

2021. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!