Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy szerettetek valakit, de úgy éreztétek nem működik a dolog?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz, mert el távolodtunk úgy 2 hete (így láttuk jobbnak) mégis hiányzik. Mindenki azt mondja hallgassak a szivemre, ugyanakkor voltak okok ami miatt úgy döntöttem “nem”… Azt hittem ahogy távolodok tőle, úgy egyre könyebb lesz, de folyton feljön az érzés…

Mit kellenne tennem…


Köszi az értelmes válaszokat.

26/l



2021. okt. 5. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért érezted azt hogy nem működik?
2021. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nem tudtam elég kompromisszumot kötni. Ez a lényege..
2021. okt. 5. 09:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, a másik nem tehetett róla, de óriási kompromisszumot kellett volna kötnöm nekem is. Megbeszéltük, úgy-ahogy békéve elváltak útjaink.


Vannak kompromisszumok, amiket nem szabad megkötni. Idővel jobb lesz.

2021. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez is igaz… De, ha szereted a másikat, főleg szerelemmel…Jézus Isten de nehéz. Úgy érzem nincs jó döntés.
2021. okt. 5. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van ez így. Később tényleg könnyebb lesz, az eleje ilyen, még ott a megszokás. Néha muszáj józanul nézni a dolgokat, nem biztos, hogy rossz döntést hoztál, később lehet, hogy megköszönöd magadnak, hogy meglépted. Ha meg azt nézzük, egy kapcsolat két emberes dolog, ha csak emiatt vége lett, azért nem biztos, hogy olyan nagy kár.
2021. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 moozygoo ***** válasza:
100%

Soha nem éreztem ilyet.

Amikor bolond szerelmes voltam, ragaszkodtam a lányhoz, meg se fordult a fejemben hogy szakítsak, hanem azon voltam, hogy legyen jó, hogy hárítsam el a problémákat.

2021. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
A szerelemben nincsenek észérvek, kérdező.
2021. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!