Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nagyon szerettetek valakit, és akkor jött volna össze a dolog amikor már nem is kellett?

Figyelt kérdés
Én többször tapasztaltam, hogy ha valaki iránt már nem érdeklődök akkor ő jön..értitek:)
2009. jún. 18. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt már ilyen. de ha nem kel már akkor tökmind1:) fura dolgok ezek:D
2009. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekemis volt ilyen, sőt legtöbbször ilyen van... először huu de jólnézki, jófej meg minden, aztán amikor már összejön, rájövök, hogy nemis olyan nagy szám...
2009. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. A srác utána ki is akadt, és olyan fejmosást kaptam, hogy milyen ribi vok, hogy nekem már más kell :D Pedig ő volt az aki folyamatosan mondogatta, hogy nem akar járni velem. Utóbb meg mondta, hogy magát győzködte. Hát sajnálom, nem látok bele a fejébe, így járt :)
2009. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez fura...mármint tudom miről beszéltek, de akkor én vagyok szerencsés, mert nekem mindig úgy volt hogy minél jobban megismertem annál jobban oda voltam értük (és szerintem fordítva is)...jól választottam első benyomásra gondolom.

Lehet az kell amit nem kaphatsz meg, és ha már megkaphatod nem is olyan érdekes...gondolom

2009. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor megmagyarázta az illető férfiú ,hogy nekünk nincs jövőnk azt hittem megszakad a szívem. Aztán úgy gondoltam egyszer úgy is megbánja mert olyat nem fog kapni mint én.

Így is lett de mire ez megtörtént én férjhez mentem egy csodálatos emberhez. A végén neki szakadt meg a szíve.

2009. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre azt szokták mondani, hogy úgy működik, mint a mágnes: a negatív töltés (vagyis aki nem szeret) vonzza a pozitívat (azt, aki szeret). Ez az én nagy, tudományos magyarázatom! XD
2009. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!