Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olasz pasikkal tapasztalat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olasz pasikkal tapasztalat?

Figyelt kérdés
2021. okt. 12. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos még nincs.
2021. okt. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Csak szexben. Verhetetlen volt.
2021. okt. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Miért nem jó neked a magyarfasz?
2021. okt. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem csak jó tapasztalatom van velük. A jelenlegi barátom is olasz, és imádom.
2021. okt. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Itt van 1-2 felhasználó aki azt mondja, hogy olaszban él és ők azt mondják sokkal jobbak mint a magyar palik:D
2021. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazi heves szerető volt...és csalfa. Imádják a nőket:D
2021. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Akár bárhol a világon, ahol nem másodrendű a női jog. Nem lehet általánosítani, hogy ebben, abban az országban jobb szeretők az emberek, vagy jobb a párkapcsolati viszonyuk. Mindenhol vannak ilyenek és olyanok egyaránt. Egy magánszemély jó esetben legfeljebb néhány emberrel jön össze. Attól, hogy valakinek volt szeretője, élettársa, házastársa egy adott térségből még közel nem lehet statisztikát levonni a tapasztalásából. Ha vele kedves, figyelmes, vagy éppen ellenkezője volt egy olasz férfi, akkor mindez, miért jelentené, hogy a többi olasz is mind ilyen? 🤔


Nekem volt lengyel, szlovák, osztrák, mexikói, erdélyi partnerem, szerelmem. Mindegyikkel kellemesen éreztem magam, a fellegekben jártam velük, majd mindegyikkel kulturáltan elköszöntünk, eltávolodtunk egymástól különböző okok miatt. De nem mernék általánosítani egy-egy kapcsolat okán!

2021. okt. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 egy kapcsolat okán én sem, de egyfelől itt a kérdező saját tapasztalatról érdeklődött, másfelől ha kint élsz valahol huzamosabb ideig, azért azt is megfigyeled, mint mondanak a nők a férfiakról. Az olasz nők elég őszintén elmondanak két dolgot az olasz férfiakról: nagy részük nem hűséges és nagy részük eszméletlen jó szerető. Nyilván ott is vannak hűséges férfiak, és impotens férfiak is. Ez csak egy sztereotípia.
2021. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!