Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A válási arány manapság több,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válási arány manapság több, mint 60%. Szerinted a fennmarado házasságok közül mennyi lehet, amelyik hiteles, jo kapcsolat és mennyi, amennyi kényszerből marad fenn?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jo ha par szazalek van, ahol meg mindig megban a szerelem es a harmomia, a többinel csak kenyszerbol, vagy megszokasbol vannal egyutt.
2016. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy érdekes kérdés. Nekem már a párkapcsolatoknál is feltűnt, mennyire felszínesek az emberek.


Egyre kevesebben házasodnak és több a válás. Mindenhol azt hangoztatják, hogy nem érdemes házasodni, és ha házasságban vagy párkapcsolatban valami probléma van, akkor váljanak el, szakítsanak. Mindenki fiatal még, mindenki keresi a boldogságot, az igazit. Mindenki bulizzon, szórakozzon és próbálja ki a szexet minél több emberrel. Ezek baromira erős ingerek és a média és a baráti társaságok is ezt sugallják. Kíváncsi vagyok hány nőt vettek rá a barátnői arra, hogy szakítson vagy váljon és élje ki magát. Illetve hány férfit a barátai arra, hogy szintén élje ki magát vagy lépjen félre.


Szóval az emberek kívül nagyon szépek. Fényűző esküvőket tartanak, drága nászutakra mennek, minden csillog és villog. De belül rohadnak.


Nem tudom mennyi lehet az amelyik hiteles és jó és mennyi amennyi kényszerből marad fent. De nem feltétlenül csak ezt a két végletet tartom elfogadhatónak. Lehet elmúlik a szerelem, de két ember együtt marad a saját döntésükből és egymás iránti hűségükből is. Szerintem ez nem kéne olyan elítélendő legyen.

2016. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem a fennmaradó fele biztos, hogy kényszerből, mert mondjuk gazdaságosabb így élni, főleg ha van 1-2-3 gyerek is..
2016. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!