Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ennyi komolytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi komolytalan ember, aki átveri a másikat, aki vagy aki nem veszi észre, hogy átverik őt. Mi történik a párkapcsolatokkal, hogy ennyi gond van, kinek a műve ez?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Az önbecsapást kihagytad.

Javarészt nem veszik vagy nem akarják sokan észrevenniba valoságot, a masik meg csak egyszerűen nem akarja magára vállalni azt a terhet hogy képbe teszi őt.

2021. okt. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Filmajánló: PARÁZS A SZÍVNEK
2021. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy kinek a műve ez?


A komolytalan embereknek a műve akik érzelmileg kiszolgáltatott emberekre vagy a lelkileg nehéz időszakot élőre cuppanak direkt.


Te érted a kérdésed?


A nem tudásnak is a műve ez. Régebben külföldi barát es társkeresőn kamu profilokkal csapták be a jóhiszemű naív embereket. Manapság már ezek az emberek akik tapasztaltak azok úton útfélen jelzik hogy óvatosan az ilyen és ilyen ismertséggel mert lehet hogy kamu mikozben a kis fiatalok kamillaznak azon hogy mégis hogy hihetett nekik de elfelejti hogy abba az idobe az internet veszélyeiről egy átlag felhasználó nem nagyon volt tisztába.


Magyar emberek később kezdték ezt anonim chat-en ahol a pasi nőnek jelentkezik be és aztán ha tényleg chatel egy valódi nővel a becsapott akkor jogos a félelme hogy valóban nővel chat-el-e. De chateltem már pasinak bejelentkezett kislánnyal is aki nálam egybol lebukott és aztán tanácsot kért én adtam neki tanácsot majd vissza zavartam a saját kategóriájába.


Aztán a gyk-n lévő tinédzser kisfiuk és kislanyok is átvették ezt a szokast csak gyakran kapjak meg a kérdésüknél a választ, hogy kamu, mert az emberek sem naívak.


A járvány is egyfajta unatkozó óvodát csinált a gyk-ból a maradj otthon projekt keretén belül. Unatkozó tinik, fiatal felnőttek, és lehetne sorolni.


És akkor a személyes találkozós párkapcsolatos dolgokat nem elemeztem neked de nem is akarom.

2021. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy van aki észreveszi és tesz is ellene, van aki észreveszi és hagyja hogy azt higgye a másik,hogy becsapta, de igazából nem oszt nem szoroz neki a másik viselkedése, van aki észre se veszi mert semmi köze hozzá, nem befolyásolja a félreértett átverés az életét, mert aki átveri igazából csak magát veri át.


Tudod mennyiféle ilyen van? A komolytalan emberek akik saját magukat verik át ezzel, még akkor is ha azt hiszik átverték azt aki igazából nem is tudott róluk, ilyen is van. Pl. akinek a képeit használják, vagy xx azt hiszi hogy kavar xy szerelmével a másik xx, és ezért látványosan próbálja átverni,közbe meg mindig csak akkor van ott azon a helyen a másiktól függetlenül. És van mikor az átverések hoznak össze két embert, szóval a komolytalanságban és az átverésben is lehet valami szép és jó, annak aki mit sem sejtett abból amit a háta mögött műveltek. Szerintem, csak próbálj bízni, mert nem csak komolytalan emberek vannak.

2021. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!