Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek túl komolytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl komolytalan vagyok? Vagy hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Volt egy 1,5 éves kapcsolatom 3 hónapja ért véget. Azt mondta az exem, hogy nem szerelmes belém, nem is volt sosem, így nem húzza tovább.. nagyot csalódtam, mert hitegetett, hogy majd így-úgy együtt leszünk. Hazugságnak érzem az egész kapcsolatot, ezért elhatároztam, hogy nem leszek boldogtalan. Még amikor kapcsolatban voltam, elkezdett érdeklődni utánam egy férfi, nekem is tetszett.. de nyilván nem mentem bele semmibe. Mióta véget ért a kapcsolatom, már találkoztunk párszor és nagyon jól kijövünk, azt érzem, hogy már rég meg kellett volna tegyem ezt a lépést a másik férfi felé, de nem tudom, hogy tényleg szerelmes vagyok-e vagy sem. Olyan nyugodtnak érzem magam, hogy tudom ő "van" nekem, nem vagyok féltékeny, jól érzem magam mellette, boldog vagyok, vágyom is rá, hiányzik is, mintha ezer éve együtt lennénk.

Viszont más férfiak is érdeklődnek utánam, és néha elgondolkodom, hogy lehet inkább mást kellene választanom, aki még ismeretlen!?

23/N


2018. jan. 17. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Nagy kényelmetekben azt sem tudjátok, hogy mit akartok. Azt válaszd akivel legjobban érzed magad, ilyen egyszerű.
2018. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt írod boldog vagy..szerintem az a legfontosabb,de ha a más férfiakon gondolkozol akkor olyan nagyon nem is szereted,csak mint egy barátot.
2018. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mellette másra gondolsz, akkor én feltennèk magamnak egy kérdést. Biztos, hogy vele akarsz lenni? Mert ha én valakit szeretek és boldog vagyok vele, akkor még csak fel sem merül bennem az a gondolat, hogy milyen lenne mással.
2018. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!