Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltál már úgy, hogy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már úgy, hogy párkapcsolatban vagy, és nagyon vonzódtál egy másik személyhez, annyira, hogy bele is szerettél?

Figyelt kérdés

2021. okt. 17. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokaknal van ilyen. Van ahol ezt az erzest elnyomjak, van ahol felvallaljak es emiatt lesz uj kapcsolat vagy szeretoi kapcsolat
2021. okt. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

igen ez nem újdonság.


az van amit 1-es ír.


De az biztos, hogy ha az aktuálisat szeretnéd és boldog lennél vele akkor nem szerettél volna bele másba.

2021. okt. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már így igen, bárkivel előfordulhat. Az érzéseket max. elnyomni lehet, de ez később frusztráció formájában előjön.


Ilyenkor mindig az az igazság, hogy ha másba szeretsz bele, a mostani már nem olyan jó és nem annyira izgalmas mint az új és legbelül vágysz a másikra de nem mered kimondani.


De az is lehet, hogy két emberbe vagy szerelmes ilyen is előfordul.

2021. okt. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és én kitartottam az eredeti kapcsolatom mellett.
2021. okt. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagy együtt a pároddal és mennyire komoly a kapcsolat?
2021. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan volt eddig hogy a párom hanyagolt es valaki megvigasztalt igy sikerult a páromra veitett szerelmet inkabb másra vetíteni, azaz átszeretni a masikba.

De kőkemény volt megélni a szenvedést es mankót keresni aki "megment"vagy aki pótolja amit attol nem kapok meg akit szeretek.


Most is ez megy a mostani kapcsolatomban is. Keresem a srácot aki szeret es szerethetem mert a páromat hiába szeretem sz.rik rá.

2021. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Hogyha kedveled és szereted a

♀️ 💃 akkor miért is kellene a másik ♀️ 💃?

Ezt nem értem.

(Természetesen máskülönben a az más kérdés amikor a az ember fia szingli / egyedülálló).

Heteroszexuális Férfi vagyok.

2021. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!