Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a magukat keményne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a magukat keménynek mutató nőket meg lehet bántani, vagy lepereg róluk a kritika?

Figyelt kérdés

Elsőre hülye kérdésnek tűnik, de talán nem az. Vannak nők, akik olyan vágánynak tűnnek, hogy úgy tűnik, semmivel sem lehet őket megsérteni. Ilyenkor hajlamos lehet az ember jobban elegedni magát, hogy az ilyen nők úgysem veszik fel a rájuk mondott káromkodást, beszólást.


De lehet, titokban nekik is rosszul esik, ha bántják őket?


2021. okt. 24. 17:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%
őket lehet a legjobban szerintem, csak ha megbántod akkor idegbeteg lesz és a fejedbe húz valamit ..
2021. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%
Nekem sikerül:).
2021. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mint bármi másban, ebben sem lehet általánosítani és biztosra menni.
2021. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Ha a logó mellüket, lapos fenekét, narancsbőrös hátsóját, vagy életkorát szidod, rögtön kis sipákoló lánnyá változik.

Csak az önérzetükre kell hatni, és előjön a gyerekkor egyből.

2021. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Itt is érvényes az az örökbecsű, hogy ne azt nézd mit mondanak, hanem hogy ki mondta.

A jó pasik valahogy nem érzik szükségét a nők pocskondiázásának. Csak a nagy nulla jön oda hozzánk és áll neki magyarázni, az meg kit érdekel.

2021. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen nő vagyok, lendületből visszaszólok, mintha nem bántana meg, de belül nagyon fáj.
2021. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
#6 ne fájjon! Mégis, kik ezek. Azt nézd 😉
2021. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#6


Kedves nő lehetsz.

2021. okt. 24. 18:18
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez megintcsak egy olyan kérdés, hogy nem lehet általánosítani. Van akiről tényleg lepereg, egy pillanatig sem gondolkozik rajta. De van a másik véglet is mint pl én ,hogy másoknak egyáltalán nem mutatom ki, de valojában meg nagyon érzékeny vagyok és ha vki megbánt még évekkel később is eszembe jut. És ugye ez még csak a két véglet, ezek között is bármi lehet. De én azért azt mondanám, hogy a legtöbb embernek valamilyen szinten rosszul esik a bántás. Ami persze normális.
2021. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
16%
Mèginkabb èrzèkenyebbek belül az ilyen nők
2021. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!