Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a magukat keményne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a magukat keménynek mutató nőket meg lehet bántani, vagy lepereg róluk a kritika?

Figyelt kérdés

Elsőre hülye kérdésnek tűnik, de talán nem az. Vannak nők, akik olyan vágánynak tűnnek, hogy úgy tűnik, semmivel sem lehet őket megsérteni. Ilyenkor hajlamos lehet az ember jobban elegedni magát, hogy az ilyen nők úgysem veszik fel a rájuk mondott káromkodást, beszólást.


De lehet, titokban nekik is rosszul esik, ha bántják őket?


2021. okt. 24. 17:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
#8 ez de gusztustalan. Akinek fáj, azt értékeled csak. Mert a fajtádnak az esik jól ha bántani tud. Akit nem tudtok, az meg csak dühöt és frusztrációt okoz. Ezigen.
2021. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

#11


Egy szóval sem mondtam, hogy kifejezetten célom kenne bántani másokat. Szerintem a kérdés megfogalmazásából is nyilvánvaló, hogy elméleti kérdést tettem fel. A válaszokat pedig mint ismeretterjesztést kívántam olvasni. Te viszont megpróbáltál most bántani engem az előítéleted miatt.

2021. okt. 24. 18:29
 13/22 A kérdező kommentje:
*lenne
2021. okt. 24. 18:29
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
12 kérdezőcske, ezen nincs mit magyaráznod. Azt tartod kedves nőnek akinek fáj, akire hat a bántalmazás.
2021. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#14


Nem, ez csak a te teljes irracionális elméleted. Amit művelsz, az hasonló az paranoiához.

2021. okt. 24. 18:47
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

"Ha a logó mellüket, lapos fenekét, narancsbőrös hátsóját, vagy életkorát szidod, rögtön kis sipákoló lánnyá változik."


Nálam rendesen ráb_asznál ezzel, ugyanis adok a testemre. De még olyanoknál is magadat minősíted, akinél igazad van és tényleg lapos/narancsbőrös, ha meg az életkorát szidod, akkor pláne (WTF?).

2021. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bárkit meg lehet bántani. Mindenkinek vannak gyenge pontjai.
2021. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a logó mellüket, lapos fenekét, narancsbőrös hátsóját, vagy életkorát szidod, rögtön kis sipákoló lánnyá változik."


Biztos, hogy sipákoló lánnyá változik, vagy simán visszaszól és a magasságodat, kopaszodó fejedet, hatalmas homlokodat, vagy életkorodat kezdi szidni, amin te úgyszint megsértődsz és sipakolásnak tulajdonítod? :)

2021. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Mindenkit meg lehet bántani valamivel. Más kérdés, hogy kiről van szó. Pl. én alapvetően nem tartom magam érzelgősnek, elég hűvös tudok lenni a hétköznapokban, és idegenek nem tudnak megbántani, de pl. a szeretteimtől sokkal nehezebben fogadom a sértő dolgokat vagy akár a kritikát.
2021. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ugyan az mint a 6-os vàlaszoló. Visszaszólok, szemem sem rebben, de nagyon is megtudok bàntódni, de azt senki sem látja.
2021. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!