Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek, a párotok melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, a párotok melyik kategóriába tartozik inkább? Introvertált vagy extrovertált?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 14:40
A kérdező szavazást indított:
Extrovertált
Introvertált
Valahol a kettő között
41 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Olyan, mint en. Ki-be kapcsol a ket uzemmod kozott. Napokig el tudna lenni beszed nelkul, evekig egyedul, de ha tarsasag van, egy lampa felvillan benne ( bennem is), es az ellenkezoje lesz. Viszont tartosan nem birjuk a tarsasagot. Szukseg van visszavonulasra.

A ket veglet egyensulya van, kozeput, mivel csalad sincs, nincsen.

2021. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon váltakozik a kettő között. Valamikor ő a társaság közepe, örömmel beszél mindenkivel, alig lehet kiszakítani az emberek közül, és olyan is van, hogy napokig hallani se akar olyan emberről, aki nem én vagyok.


Én egyébként extrovertált vagyok, bár néha nekem is kell az a tipikusan "énidő", amikor csend van körülöttem.

2021. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Extrovertalt introvertnek álcázva.


Millio széles kaocsolatrendszere van, haverok, cégek cégvezetok, es mindenféle kisebb szolgáltatoval is (fodrasz, kozmet, masszazs, gyogytornasz, termeszetgy, körmösök, szerelők, konyvelok)orvosokkal is SZEMÉLYES kapcsolatot ápol és tart fennt, ez mellett az összes exérol es azok mindennemu kapcsolatrendszeréről is tud mindent de még az en munkahelyem es volt munkahelyem főnökei is spanjai,


Es mindez mellett joforman elvonultan él, nincs nála soha senki, vendégek/haverok senki, csak a szűk családra korlátozódik már es képes remeteként is élni!


Ha utkozben barmelyik ismijével talalkozunk is, min.fél órákra is képes leállni velük.

2021. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Es leginkabb tenyleg remeteként él. Espedig nagyon extrovert.
2021. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindez mellett 2 hívással barmikor barmit elintéz, vagy bárkirol bármit meg is tud azonnal, ha akar.
2021. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Félúton a kettő között van. Én nőként nagyon introvertált vagyok. Így is jól megvagyunk. :) Ha akar elmegy a haverokkal , vagy kártyázni, ha nem akkor marad. Az évfordulóinkat együtt ünnepeljük, aKkOr ÉN IS ELmeGyEk VeLE, bár a covid korlátozások A legutóbbi 3 évfordulós programba is bekavartak. Remélem legalább most a 10. házassági évfordulónkon már nem lesznek majd korlátozások🙏 Bár én már azon se lepődnék meg ha megint...
2021. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én párom extrovertált.

Könnyen nyit mások felé,szeret ismerkedni,beszélgetni akárkivel.

Őszintén szólva ezt nem mindig szeretem mert nőkkel is nagyon könnyen összeismerkedik,de ez viszont rajtam múlik hogy megbízom e benne

2021. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Intro és nagyon szeretem, hogy ilyen. :)
2021. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!