Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit érezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Van egy srác akiről azután vettem észre, hogy tetszik, hogy már nem beszélünk. Régebben igazi jóban-rosszban barátok voltunk. Mindig mondták nekünk hogy tipik fiú-lány barátság példái vagyunk, akkor ő ilyen huncut tekintettel rám nézett, hogy barátság😏. Mindig velem izgult a stresszhelyzeteimben és mikor lesérültem a többiek előtt ő volt az egyetlen aki velem maradt amíg meg nem jött az orvos. Aztán valaki összeugrasztott minket és eltávolodtunk. Ő volt az aki megsértett engem de szerintem nem érezte annak. A lényeg az, hogy ha mostanában valakivel beszélek és ő ott van a közelben, akkor csak néz meg miután elmentem kérdezi tőle hogy miről beszéltem. Kaptam már rajta azon is hogy beszélgetett és mikor elmentem mellette hátrafordult utánam. Beszéltem korábban egyik haverjával és ő azt mondta hogy a srác azt mondta neki hogy nem fog hozzám odajönni bocsánatot kérni, mert nem fog nekem nyalizni. Ugyanez a srác mondta hogy amúgy látszik a fiún hogy szeret engem. Ha továbbra is néz és kérdezősködik akkor miért derogál neki felkeresni és megbeszelni a dolgot?

2021. nov. 2. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nagyképű f*sz azért..
2021. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

És neked miért derogál beszélni vele? Egy veszekedéshez két ember kell. Talán gyorsabban megoldódna a konfliktusotok ha nem egymásra várnátok a végtelenségig. Hozzateszem, ez egy kapcsolatban is megesik. Megsért akarva-akaratlanul a másik mert téved / emberek vagyunk / satöbbi.

Szerinted mennyire életképes egy kapcsolat, ha soha, semmiben sem engedsz és mindig a másikra vársz, hogy majd ő bocsánatot kér?

Mindkét félnek képesnek kell lennie arra, hogy vegyen egy mély levegőt és nyisson a másik felé.

2021. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
végre kiszabadult a friendzone-ból. Hagyjad békén
2021. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
békülj ki a pasiddal vagy,szakitsatok.hagyátok békén egymást
2021. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak megkéne beszélni.. Bár attól is függ hogy mivel bántott meg?!
2021. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!