Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a probléma azzal, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma azzal, hogy nem akarok nőzni, nem szeretnék párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt leszögezem, hogy nem vagyok aszexuális. Lehet érzelmek nélküli ék nevezni, hidegnek, mogorvának, de azzal ahogy élek nem ártok senkinek.

A helyzet az, hogy 19 éves vagyok. Akárhányszor szóba került itthon vagy baráti társaságban a párkapcsolat téma, én kijelentettem, hogy nem szeretnék egyelőre.

Eddig 2 lányról tudtam akik nagyon belém szerettek, s akik tetszettek is nekem, de nem közeledtem feléjük pont amiatt, hogy nem akartam velük kapcsolatot.

Most a legjobb barátom, egy lány aki 15 éve mellettem van úgy tűnik hogy az utóbbi időben vonzódni kezdett hozzám. Mindenki ezt mondja, a viselkedése is árulkodó. Nem mondom, hogy nekem nem tetszik, mint nő, de nem érzem úgy szeretnék kapcsolatot vele.

És egy nap pont ezt a téma került fel amikor autóztunk egyet. Hogy elkerüljem a kellemetlenségeket, úgy döntöttem hogy elmondom az én álláspontomat anélkül hogy őt kellemetlen helyzetbe hoznám. Mondtam neki, hogy amúgy én nem szeretnék párkapcsolatot, mert egy részt nem érzem magam felkészültnek hogy valakinek a lelki társa, kiegészítője, partnere legyek. Másfelől nekem most fontosabb a karrier és én erre szeretném fordítani az időmet.

Nagyon meghatagudott, érzelmek nélküli robotnak nevezett. Alig beszél azóta velem, majd amikor kérdezték itthon hogy mi történt, elmondtam és otthon is ellenem fordultak. A testvéreim és a szüleim is.

Első éves vagyok jogi egyetemen, jövőre szeretnék nyitni egy saját vállalkozást amire összegyűjtöttem egy 3.600.000 Ft-os alaptőkét az évek során illetve az elmúlt 1 évben, kemény munkával.

Én most a karrieremet szeretném építeni, tanulni akarok, dolgozni, pénzt keresni, szórakozni és utazgatni. Az időmbe pedig tudom, hogy nem tudok beleszorítani egy társat. Nem szeretném hogy valaki szenvedjen mellettem és azt sem, hogy emiatt ne tudjam a prioritásaimat megvalósítsni.


Mi a baj ezzel? Mit tegyek? Mit lehet kezdeni egy ilyen helyzettel?



2021. nov. 2. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Semmit. Engedd a dolgot a füled mellett. Ha nem akarják úgy sem fogják megérteni.
2021. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Nincs ezzel semmi baj, csak valószínűleg szociális analfabéta vagy, ha ennyire nem tudsz kiigazodni másokon, hogy végül ilyen hülye helyzetekbe keveredsz. Például alapból nem kellene autókázni vinni olyat, akiről gyanítod, hogy többet érez irántad, mint te őiránta.
2021. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2

Szokásunk ez, több éve. Hétvégéken, vagy délután ha szép az idő és nincs dolgunk, megyünk vezetni terepre. Közös hobbink. Nem randira vittem. Egy alkalommal sem.

2021. nov. 2. 22:18
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
nem lehet, h. meleg vagy?
2021. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

szűz vagy még?


a szex sem érdekel egy nővel?

2021. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4

Neem, dehogy. Isten ments. Heteroszexuális vagyok 100-osan, szeretem a nőket és tetszenek. Csak nem szeretnék párkapcsolatot. És jelenleg senkit az életemben szerelem téren.


5

Nem, nem vagyok szűz. De, érdekel a szex. Viszont nem hajtok rá úgy mint pl a testvérem aki 17 és buliból buliba jár, hogy felszedjen valakit vagy minden lánynak akit megismer csapja a szelet. Én nem udvarolok, nem járok bulikba ismerkedni. És nem vagyok híve az alkalmi szexnek sem.

2021. nov. 2. 22:25
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
#3: nem lehet, hogy egyszerűen kinőtted az eddigi barátaidat?
2021. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
inkel vagy
2021. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7

Nem..miért?

2021. nov. 2. 22:33
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

azért jogászként majd ezen a felfogásodon nem árt, ha változtatsz, hogy "isten ments, hogy meleg!".

én diversity managerként dolgozom, az a feladatom, hogy a cégünk irányelveiben, gyakorlatában minél teljesebben képviselje a diverzitást és inklúziót, vagyis a sokszínűséget és befogadást.

ezért törekszünk arra, hogy lmbtqa+ emberek is dolgozzanak nálunk, és van egy ösztöndíjprogramunk hátrányos helyzetű cigány fiataloknak.


a nyitottság, az elfogadás és befogadás egy jogász és leendő vállalkozó esetében sem lehet kevésbé fontos, sőt.

2021. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!