Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A munkahelyemen egy légtérben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyemen egy légtérben dolgozom álmaim nőjével.. Feleségem, gyerekeim vannak, ő is családos, én meg napról napra azon kattogok, hogy mi legyen. Ha ránézek egyből érzem azt a bizonyosat... Milyen tanácsokat tudtok javasolni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 09:27
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
74%

12-es: nem szeretnék tőle semmit, nem akarom a családot elhagyni, nem akarok válni, de ez a munkahely is fontos kisváros, így alapból nem lenne könnyű váltani, valamint tökéletes munkakör.


Konkrétan többet találkozok vele, mint a feleségemnel


Ha nem akarsz tőle semmit akkor nem értem magát a kiírást. :-)

Mit tudnál tenni azzal ha valaki bejön, de nem akarod se a munkahelyed

elveszíteni,se a családod?

Szerintem tudod a választ.Felejtsd el,hidd el nem ér annyit

egy jó szex se hogy a gyerekeid életét hazavágd.

Mert ha ebből viszony lesz, és kiderül,mert mindig kiderül

előbb-utóbb, akkor a feleséged is bevághatja ám a durcit,

aztán hétvégi apuka leszel albérletben.

Ha gyerekei lesznek az embernek, onnantól csakis az ő érdekük

számít, nem a nejedé vagy a tiéd.Ha felelősségteljes

szülőként akarsz vislkedni,nem egy önző seggfejként.

2021. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
98%

ha a feleséged nőként neked soha nem tetszett igazán, mégis elvetted, mert jobbat nem kaptál, akkor ebből arra következtetek, h. te magad sem vagy egy túl szép vagy vonzó ember külsőre.


kérdés, mekkora realitása van, h. egy ilyen bombázónak majd pont te kellesz?!


ha találhat nálad jobb képűt, h találhat facért...


nagyon megalázóan beszélsz a feleségedről.


házi cselédnek kellett meg szülni, meg ingyenszexre? miért vetted el, ha sosem találtad igazán vonzónak?

2021. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
82%

Csak engem zavar az a bicskanyitogató stílus, amit itt egyesek megengednek maguknak egy - vélhetően - semmit nem sejtő nővel szemben? Idézem: "p.ina, fullos kiscsaj, kisbarinő, p.unciszag"

Ti az életben is ilyen fogyatékosak vagytok, vagy csak itt nagy a pofátok? Máshol tele lenne a nadrág kiadni a feszkót, vagy mi?

A Kérdező által elmondattak alapján a kolléganő nem is biztos, hogy tudja, milyen folyamatok zajlanak.

Sajnos sokan házasodnak úgy, hogy később elmúlik az, ami összetartotta a párt. Ezért nem lehet megkövezni senkit. Amennyiben a Kérdező úgy házasodott, hogy már akkor is kétségei voltak, nem vonzódott a feleségéhez, és csak leállt vele, akkor persze: hibázott, amit lehet már akkor is tudott. Ennek ellenére megajándékozták egymást gyerekekkel, és nincs okunk azt hinni, hogy nem szeretetben nevelik őket. Gyakori eset az, hogy a munkahelyen, ahol sok esetben több időt töltünk, mint otthon, egy hullámhosszra kerülünk valakivel. Hosszú házasság esetében ilyen előfordulhat. (Most ha valaki leírja, hogy ő aztán már 100 éve házas és még az első lángolással néz a társára: gratulálok, de ez most releváns, és a legtöbb házasság, ember nem ilyen.) A Kérdező pedig nem csalta meg a feleségét, és úgy tűnik nekem, hogy csak kibeszélné azt, ami benne van, mert máshogy nem tudja.

Írtad, hogy a munkahely váltás nem igazán opció, de sajnos csak ez marad, ha úgy érzed, hogy nem múlna el a dolog.

2021. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
87%
Nem egészen értem a kérdést, mégis milyen tanácsot szeretnél kapni? Nem írtad, hogy a vonzalom kölcsönös vagy egyoldalú, mert az sem mindegy. Mindenesetre nem tartom jónak belemenni egy viszonyba a ti helyzetetekben. Írtad, hogy kisvárosban éltek, nagyon hamar kiderülne, és borulna minden, a házasság, a család, a munkahely. Nem érné meg. Hogy ő álmaid nője? Vajon miért? Főleg azért, mert elérhetetlen. Egy idő után az ő varázsa is megfakulna. Azt javasolnám, ha van rá lehetőség, helyeztesd át magad cégen belül. Ha nem látod minden nap, majd csak elfelejted.
2021. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
90%
Külsőségekről csak annyit, kinek milyen az ízléses. Nekem, az unokatesóm, aki szintén a melóhelyen házas emberként bele szeretett egy nőbe. Áradozott róla, hogy milyen gyönyörű, álomszép stb. Egyszer mutatta nekem ki ő, hát teljesen le voltam döbbenve. A felesége ezerszer szebb volt, és sokkal csinosabb is. Nem is értettem a dolgot.
2021. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsére az én férjem munkahelyén csak férfiak vannak,de mi, még ha hülyén is hangzik, nem adunk teret még csak a kísértésnek sem. Szóval nem igazolunk, jelölünk idegen pasikat, nőket, nem is kezdeményezünk beszélgetést.. Stb.Én is azt mondanám, ha van lehetőséged, válts munkahelyem, mert a vége úgy is az lesz hogy full beleszeretsz, vagy megfekteted. A feleségeddel meg beszélj,küldd el fodrászhoz, körmöshöe, esetleg pár új ruha. Sokat dob az emberen.
2021. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Szóval. Törölni akartam a kérdést, mint ahogy többször elgondolkodtam, hogy magamat is "törlöm".. Nem sikerült, ezért - szerencsére -, csak az utolsó 2 választ olvastam (23, 24).


Nem akarok viszonyt. Nem tudom mit kezdjek ezzel aszituációval.


Az tény, hogy nagyon közvetlen, jókat elröhögcsélünk, de mivel egy légtérben vagyunk, valószínűleg ő úgy van vele, hogy a holtidőket ne némán, egymásra sem nézve töltsük el...


Munkahely váltás egyáltalán nem lehet opció. Tuti nem találnék a környéken ilyen jellegű állást, ilyen fizetéssel - fel szemmel már nézelődtem.


Amikor a feleségemet elvettem vonzódtam hozzá, de mióta megvannak a gyerekek, van, hogy 2 mondatot nem tudunk váltani, annyira lefoglal bennünket a gyereknevelés - hazamegyek, megkapom őket, hogy ő is fel tudjon lélegezni. Este fürdetés altatás, majd megint, mert valamelyik tuti felkel, aztán mi is alszunk, egyszer..

2021. nov. 5. 13:31
 28/35 anonim ***** válasza:
86%
Hát nézd, ahogy mondják azért senki sem hibás, mert házasként vonzódni kezd máshoz, a felelősség ott kezdődik, hogy mihez kezd ezzel. Ez most egy ilyen helyzet, nyilván a házastárs iránti érzelmek is kicsit megfakulnak, ha nincs idő egymásra a gyerekek mellett. Nem te vagy az egyetlen és szerintem bizonyára ismersz hozzád hasonló élethelyzeteket, hogy akkor hogyan döntöttek emberek és mi lett a következménye. Ha ezeket végiggondolod, akkor a saját erkölcsi és prioritási listád alapján dönthetsz, csak aztán nem kell később meglepődned a következményeken.
2021. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
78%
És ilyenkor amikor ilyen sztorikat olvasok akkor igazán nagyon hálás vagyok hogy megismertem a férjem.Álmaid nője mi?Nem is ismered úgy igazán gondolj már bele ha vele kellene élned és lenne gyereketek szürke hétköznapok stb....Persze igy teljesen más aztán meg ha vele élnél lehet a hátad közepére se kívánnad.
2021. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
84%

Hát el kell döntened, hogy melyik ujjadat harapod meg...!


Az ember maga a döntése, melyeket így vagy úgy, de egyszer meghoz és pont ezáltal él.


Bárhogy is döntessz tapasztalni fogsz!

2021. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!