Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A munkahelyemen egy légtérben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyemen egy légtérben dolgozom álmaim nőjével.. Feleségem, gyerekeim vannak, ő is családos, én meg napról napra azon kattogok, hogy mi legyen. Ha ránézek egyből érzem azt a bizonyosat... Milyen tanácsokat tudtok javasolni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 09:27
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
6#: eltelt 10 hónap.. Ez idő alatt alakult ki ez a mostani helyzet. Fentiek közül mind megtörtént, de mivel egy légtérben ülünk nehéz bármilyen "magán-agymosás" elvégzése.
2021. nov. 5. 09:59
 12/35 anonim ***** válasza:
98%

Egyáltalán viszonozná a csaj az érzéseidet? Mert erről nem írtál,

az hogy te akarsz valamit, nem biztos hogy ő is.

Egyébként meg ha vannak gyerekeid, képzeld magad elé az arcukat,

amikor el kell majd mondanod nekik, hogy te átvágtad őket,

meg az anyukájukat is.Sok sikert.

2021. nov. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd, két családot is tönkretennél miatta? Az se biztos, hogy te bejössz neki egyáltalán, nemhogy annyira, hogy képes legyen elhagynia a családját miattad.
2021. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
98%

7 es nem mindenkinek sikerül olyat elvenni aki tetszik :D mintha kötelező lenne házasodni.

Minek vettél el olyat, akit nem szeretsz. Miért ilyen hülyék az emberek???

2021. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
98%
14# en meg azob gondolkoztam , hogy az normalis , hogy egy felnott hazas embernek akibek gyereke is van , van annyi ideje es energiaja , hogy o osszevissza halalosan bele szerelmesedjen egy masik nobe, tobbszor a masik no gobdolatara kielegitse magat, es bizseregjen allandoan, mint egy hulye gyerek?!
2021. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Na a trollok takarodhatnak...


12-es: nem szeretnék tőle semmit, nem akarom a családot elhagyni, nem akarok válni, de ez a munkahely is fontos kisváros, így alapból nem lenne könnyű váltani, valamint tökéletes munkakör.

Konkrétan többet találkozok vele, mint a feleségemnel

2021. nov. 5. 10:25
 17/35 anonim ***** válasza:
95%

"Ha ránézek egyből érzem azt a bizonyosat.."


Mi az a bizonyos?

2021. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
94%
Az indoklásodban első helyen szerepelt a külső hogy miért ideálod, feleségednél is a külsőt mondtad. Sokan vagyunk így, te se vagy a feleséged ideálja, mert cseppet se akar neked tetszeni. Én se szexeltem a férjemmel és tetszeni se akartam neki, de közben meg mindenféle más pasi járt a fejemben. El váltam és egyből megszépültem. Te is ezt csináld és a felesègedből bombanő lesz...másnak.
2021. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
94%
Hiába trollozol le. Mivel sajnos sokaknak nem egyértelmű, átalanosban kéne tanítani, hogy ne házasodj egy random akárkivel, mert csak magadat meg a gyerekeidet szívatod meg egy életre. Szerintem viseld a következmenyeit.
2021. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
80%
Azert vette el a feleseget mert ez egy gyerek! Nem egy ferfi! Egy komolytalan , buta , nagykepu , idetlen kisfiu! Egy ferfinak a legkissebb problemaja lenne az hogy a kollegano milyen!
2021. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!