Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A munkahelyemen egy légtérben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyemen egy légtérben dolgozom álmaim nőjével.. Feleségem, gyerekeim vannak, ő is családos, én meg napról napra azon kattogok, hogy mi legyen. Ha ránézek egyből érzem azt a bizonyosat... Milyen tanácsokat tudtok javasolni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 09:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
76%
Nem is tudom..mondjuk..dolgozz. Milyen munkahely az, ahol erre van idő?
2021. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
37%

Nem gondolod hogy ez rohadtul nem fair, a feleségeddel szemben?

És egyáltalán,akkor mindenki csalja meg a párját akinek

gyerekei lesznek, mert szülőnek lenni fárasztó?

Bármilyen más indokot jobban elfogadnék mint ezt.

Ha nejed is így gondolkozik, akkor mi lesz, a gyerekek majd felnevelik magukat?

2021. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
70%

Hasonlóan vagyok, átérzem, nehéz kezelni az ilyesmit.

A többiek ítélkeznek, megoldás helyett, mert azt mindig könnyebb. Mert a szerelem, illetve fellángolást nem lehet nagyon irányítani, az egyszer csak belédhasít, csak tudni kell a körülményeket.


Én most csöppentem hasonlóba, szerencsére nem dolgozom vele együtt, lehet, többet nem is találkozunk.



Amit szerintem (nem biztos, hogy igazam van) tehetsz:

- beszélgess azzal a nővel, hátha kiderül valami kiábrándító

- vagy ártatlan, kapcsolat nélküli kedves ismerősök szintjén is megállhattok: tudtok beszélgetni, együtt kávéztok, de itt megáll. Ártatlan rajongás, intim feszültséggel. Mint egy filmben, a vegyes páros nyomozók. Ha nincs szex, és nincs csók, stb, semmi testi, akkor ártalmatlanítani lehet.



- tényleg próbáld magad átkérni

- ha a feleségeddel van gond: csak a gyerek körül forog a világ? van még köztetek intimitás, együttlét, szex? összeköt hitel, lakás? (gyerek nem számít, külön lakva is szeretheted a gyerekeidet)

- a feleséged tisztel téged, vagy mint lábtörlővel bánik veled? vagy csak simán béke van, langyos víz? esetleg ezt kivívhatod még, ha maradsz. Vívd ki a tiszteletet, ha maradsz, legyen neked is szavad, ad abszurdum legyél te a főnök. Szelíden. Nem kell bántani, elég annyit mondani, hogy most csak azért is az lesz amit te szeretnél.

- ha a házasságodbeli kapcsolat menthetetlen, kezdj el tervezni, hogyan lehetne anyagilag elválni, tegyél félre albérlet kauciójára.

2021. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
35%

Ez mindig a dilemma, hazudni, hogy jó férj vagy, hogy a 32-es féléknek megfelelj, társadalmi elvárásoknak megfelelt, vagy felvállalni, hogy akkor most ennyi volt, hátha mindenkinek jobb lesz így, még mindenki megtalálhatja, a feleséged is az új, igazibb párját.


Tehát, nem feltétlen az elhagyás a legrosszabb, hanem ha hazugságban, hazug mázban élitek le az életeteket.


Egy dolog lehet gáz, még szerintem is: amikor a feleséged mossa az ingedet, amiben hódítod az új jelöltet. Az új jelölttől függetlenül lehet, szabad, ér elválni, nem kell a konzervativoknak megfelelni.

2021. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
63%

34-es, ha megcsinálsz egy gyereket nem a társadalom várja el hogy felneveld normálisan bammeg, hanem a gyerek.

Sajnos elég szörnyű, de igen,ha valaki gyereket csinál erre a világra,

akkor utána próbálja kordában tartani a pöcsét.

2022. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!