Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek el múlik egy idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el múlik egy idő után a szerelem,az a bizonyos tűz ami a párkapcsolatok elején van??

Figyelt kérdés
Meddig tarthat az a bizoynos szerelem két ember közt?
2021. nov. 13. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindennapi, de köztem és a párom között 9 éve tart. Még most is szerelmesek vagyunk.
2021. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Másfél, két év.

Több kapcsolatom volt, mindnél így volt.

2021. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Kb 2. Év. 8 éve vagyok a párommal. Utána átalakul egy sokkal mélyebb erősebb kötelékké. Nincs már az a pillangó-érzés a hasadban, meg az a rózsaszín köd. De ez nem rossz dolog, csak más. 28/N
2021. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Az a kezdeti szerintem is elmúlik. Az időtartamát ki lehet tolni, ha nem vagytok sülve-főve együtt, akkor szerintem tovább megmarad a vágyakozás a másik iránt. Egyébként pedig csak annyit veszel észre, hogy per pillanat nem annyira intenzív, viszont a kis pillangókat időről időre elő lehet hozni. Nekem legalábbis ez volt a tapasztalat, a láng újra és újra előjön, ha tesztek érte, vannak romantikus gesztusok, programok, csókolózás, odafigyelés...
2021. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
A kezdeti rózsaszín köd az elmúlik, de át tud alakulni valami sokkal-sokkal mélyebbé és akkor, ha mindkét fél tesz érte, akkor igen, újra és újra fel tud lángolni a kezdeti tűz. Eddigi életemben egy ilyen kapcsolatom volt: fél év után lettünk nagyon-nagyon szerelmesek és utána sokszor előjött a lángolás. Remélem, lesz még részem ilyenben...
2021. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
A kezdeti köd kb 1-1.5 év alatt elmúlt. 7 éve vagyunk együtt.
2021. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nálam kb.4 évig tartott. A feleségemnél talán 2. A 3. évben szerelmes lett valakibe, aki nem viszonozta.
2021. nov. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Kinél?


Ideális esetben a szerelem erősödik. Rózsaszín ködből rózsaszín légkör lesz.

2021. nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Elmulhat..foleg ha kirugnak:) Amugy a mai kapcsolatok 70% bukas,sajnos tapasztaltam engem is szerettek meg minden de kepesek egyik naprol a masikra elhagyni,szoval nem is ertem letezike szerelem..vagy lehet csak nekem vannak erzeseim
2021. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem múlt el. Mélyebbé és tartóssá vált.
2021. nov. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!