Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit tanácstalan vagyok, mia véleményetek erről a helyzetről? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2 hónapja összejöttem egy sráccal, aki otthagyta a barátnőjét miattam, elég hosszú kapcsolatuk volt, de tönkrement, a fiú állítólag már nem szerette. Együttvoltunk 2 hónapig, ezalatt a lány is keresett magának egy fiút, pont az én akkori barátom focicsapattársát. Aztán egyszercsak fordult a kocka, mi eléggé összevesztünk a barátommal, pont akkor a lány is otthagyta (2-3 hét után) a másik srácot, szakított velem a barátom és kibékültek az exével, mondván mindkettő, hogy nem tudják elfelejteni egymást. De a volt barátom azóta is mindent megtesz, hogy idegesítsen és féltékennyé tegyen a csajjal. Emellett utál és úgy beszél velem, mint más a kutyájával sem, holott nem tettem semmi rosszat.

Azóta megismerkedtem a másik féllel is, a másik fiúval, akiről kiderült, hogy emberileg ezerszer több és jobb a volt barátomnál, szerintem a másik csaj sokkal jobban járt volna vele. Kicsit felötlött bennem, hogy milyen lenne ezzel a fiúval, hisz olyan kedves, jóindulatú, azok után, hogy a csaj kihasználta, semmi rossz érzés nincs benne és ezért csak csodálni tudom. Sajnálom, hisz ő is ok nélkül azt kapta, amit én, szerintem egyikünk sem érdemelte meg, amit velünk tettek. De ettől függetlenül úgy érzem, mintha olyat találtam volna, akivel el tudnám képzelni együtt, és nem az exek miatt. De mindenki azt gondolná, ha összejönnénk, hogy csak amiatt van. Lehet, hogy tényleg magamnak sem vallom be, és azért van? Vagy csak simán szimpatikus? Lehet a sors hozott így össze minket, nem? Vagy keressek egy kívülálló, másik srácot?


2009. okt. 7. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A sorsközösség érzése mindenképp megvan, de nem hinném, hogy csak azért szimpatikus neked, mert ennek a sztorinak a részese volt ő is. És én hiszek a sorsban, elképzelhetőnek tartom, hogy így kellett egymásra találnotok. Ha pedig tényleg szimpatikus és minden oké vele, akkor ne érdekeljen, hogy mit gondolnak a többiek
2009. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a külső ilyenkor mennyire számít? Nekem elég fontos és a volt barátom helyesebb ennál a srácnál, ami zavar. :(
2009. okt. 7. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
ha ez a helyzet, akkor várj életed végéig a tökéletes srácra. sok sikert hozzá!
2009. okt. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát majd meglátod h. nem a külső számít....

te még ne voltál szerelmes!

2009. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!