Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kegyetlen módszer, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kegyetlen módszer, vagy kegyes útja a lány lekoppintásának?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ebben a kérdés most mindegy, hogy én hány éves vagyok, nem ez lesz a lényeg, de kérlek segítsetek nekem. Főbbként hölgyek/lányok válaszát várom mert bár magam is pasi vagyok, a 21. Század férfiaitól nem lehet értelmes választ kapni mert a farkuk után mennek ami hányinger.

NEXT


Van egy 17 éves lány akibe szerelmes vagyok.

A szerelem nálam tényleg szerelem. (Nem bizonygatom)

Azonban a kapcsolat erős nehézségekbe ütközik de érzem van esély egy normális kapcsolatot élni.

- későn érő tipus szexualitás ügyében és nem tudja, hogy Ő fiúkhoz, vagy lányokhoz vonzódik ám a kérdés ellenére őszintén szeret, csak nagyon lassan engedi ki zárt szárnyait és enged intim közelségbe. 6 hónapja járunk és mostanság lesz az első csók. Elképzelheted. Valami olyat tudok adni neki amit más nem. Őszinte szeretetet véleményem szerint. Ezért szeretett belém.

- 200km-re lakik és még ritkán randizunk.



Most pedig… jön egy lány…akit szintén nagyon szeretek de ha Őt választanám…Qrvára csalódnék magamban és semmiben sem különböznék azon férfi társadalomtól akiktől hányni tudnék.

Akik képesek egy szerelmet tönkre tenni egy , vagy több jó szexért.


Ez a lány mindössze 15 éves.

Teljesen hetero.

Az én szerelmem legjobb barátnője.

Szintén 200km-re.

Mint kiderült idealizál engem.

Jelen pillanatban szeret engem annyira, hogy szeretne összejönni velem. Én nem fogok hazudni. Én is szeretem Őt, és még azt is el tudnám képzelni, hogy megpróbálnám vele ha nem lenne a szerelmem…de nekem igenis van valakim. Nem tehetem, de szívemben azt is érzem, hogy nem akarom. Nem szeretnék vele járni, se nem szeretnék 2 lányt tartani egyszerre.

Ez a lány gyönyörű, és odáig van értem, és hatalmas pozitívum , hogy hetero… szinte minden pont mellette szólna de mégsem így van. Nem csak az elköteleződésem végett.

Ez a lány erősen lelki sérült.

Az apja sosem volt a szerető apja. Saját maga is bevallotta, hogy egy apatipusú férfit szeretne magának akibe szerelmes lehet és én volnék most ez az illető.

A szívem súgja, hogy lehet, hogy most őszintén szeret de ebbe ne menjek bele, mert nekem nem egy lány kell akinek az apja lehetek és mellette a szerelme, mégis részben az apja volnék…hanem egy olyan lány/nő kell akit szívemből szerethetek mint férfi, és szintén így is szeretnek engem. Nem mint részben apát.

Azonban a farkam ennek ellenkezőjét súgja, miszerint amúgy is szeretem ezt a lányt, és még szűz, és Ő is szeret mire várok?


Itt jön a szív válasza a farok kérdésére: “légy türelmes és maradj hű a szerelmedhez mert hosszútávon akár örökös kapcsolat is lehet”


Amit tudni kell rólam:

A korom nem mondom el, bocsi.

Azonban, SZŰZ VAGYOK, úgy, hogy a szerelmemnél is valamennyire idősebb vagyok.

Borzasztóan vágyom megélni a szexualitást de nem tudom megélni fizetve sem. Néhányszor fizettem prostinak és egyszer sem működött. Elkapott a szó szerinti szív szúrás, rosszullét, lelki trauma. Amikor a nő kínálta magát VÉGIG ÉREZTEM “Nekem semmi keresnivalóm itt” nem azért mert annyira becsületes vagyok, hanem mert a szívem ezt diktálta.


Mivel vágyom a szexre, természetes, hogy erre a 15 éves lányra aki teljesen kapó lenne erre is…reagált a farkam. Ennek ellenére rosszul lennék ha a farkamra hallgatnék, és érzem nagyon rossz döntés lenne.


Azt találtam ki… hamarosan randizni fogok ezzel a lánnyal.

A szerelmem tud róla MERT a randi célja nem az lesz, hogy még inkább összejöjjünk, hanem egy módszerrel megértessem vele MIÉRT NEM ŐT VÁLASZTOM.


Noha jól fogjuk érezni magunkat, és garantált, hogy meg akar majd csókolni, a szerelmemnek megesküdtem amit nagyon komolyan tartok “az én ajkaim kizárólag a tiéd lehetnek”.

Nem fogom megcsókolni se nem fogom hagyni, hogy megtegye. Nem leszek groteszk. Finoman, és komolyan szeretnék beszélni vele a témáról a randi alatt.


A nap végét azzal szeretném lezárni, hogy nagyon szeretem Őt mint legjobb barátnőt, és számíthat rám bármiben, de az én helyem a szerelmemnél van.


Segítsetek pls. Ti egy ilyen szitut hogyan oldanátok meg?

“Telefon vagy CHAT felejtős. Az érzéketlenség lenne”



2021. dec. 26. 04:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Idióta...

Szerinted egy áltatni egy randival, lehet, hogy élete első randevúja lenne veled, te meg gondoskodsz, hogy jól érezze magát, aztán lepattintod. Ez a kegyetlen módszer.

A "barátnőd" meg tudhat róla, és azt hiszed, hogy nem lesz atom féltékeny? Sikerült tönkretenned a barátságuk is. Mondjuk komoly legjobb barátnő, aki rámaszik a pasidra és randira megy vele, sokat nem veszít.

Te meg relaxálj: nem lesz egyik se öngyilkos egy pedofil incel miatt. Nyugodtan utasítsd el üzenetben.


Azt meg borítékolhatom, hogy első tali a kiscsajjal, és nem csak megcsókolod, de meg is dugod. Pont azért akarsz vele mindenáron randizni, mert ő IS kell. Kevered a xart, hogy tud róla a csajod, akkor nem megcsalás, de ezzel csak magadnak hazudsz.


Az fel se merül benned, hogy hűségtesztet csinál veled a két kiscsaj?

2021. dec. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Hm, először is miért nem keresel olyan lányt, aki közelebb lakik hozzád? Illetve nem ilyen zurosek mint ezek. Szerintem ott is vannak tuti.


A másik, ha barmelyikojukbe is igazán szerelmes lennél, nem született volna meg ez a kérdés. Így addig ezek max ilyen fellangolasok..


Azt írtad hogy szűz vagy, gondolom akkor nem sok kapcsolatod volt. S gondolom nem is igazán tudod milyen az ha igazán szerelmes vagy valakibe.


Lehet hogy Te most azért találkozol ( elmondasod szerint) az egyik lánnyal, hogy elmond neki, hogy nem lehet semmi. Viszont ebbe nem lennék biztos senki helyébe hogy ott nem fog törtenni bármi.

Másképp elmondanad neki telefonba, vagy smsbe vagy bárhogy.

Hagyjuk már a kamu dumat, hogy Te okos, érett mit tudom én mi vagy, és tartozol ennyivel bla bla..

2021. dec. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Az igazan érzéketlenseg az amit csinálsz a másik kis csajjal.


Elhivod egy randira. Tok jól érzitek magatokat, aztán benyogod neki hogy amúgy nem akarsz tőle semmit?

Minden vágyam egy ilyen pasi.


S ha ennyire a "farkaddal" gondolkozol, és ezt ilyen sokszor meg is említed,. Meg azt is hogy ki vagy már éhezve.

Nekem ugyan be nem mesélted azt, hogy ha a csaj Meg csókol Te majd elutasítod.


A helyedben hagynám mindkét lányt, mindenkinek így lesz a legjobb.

2021. dec. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szóval neked van két lány választásod. Az egyik nagy esélyjel biszexuális ami neked nem elfogadható. A második egy hetero lelkisérült, aki apakomplexusban szenved. Eddig nagyon jó. A második tény, hogy barátnők. Illetve mind a ketten 200 km-re laknak tőled. Az egyik 17, a másik pedig 15. Te jó magad valahol 19 és 30 között lehetsz. Mivel nem írtál kort ezért sejtem, hogy inkább 30 fele billen a mérleg.


Kedves kérdező! Akkor vázoljuk fel a lehetséges végkifejlettet. Azt felejtsd el, hogy ez a két lány 2-3 évnél tovább veled lesz. Ezt nem várhatod el, illetve ebben ne bízz. Az oka annyi, hogy 17 évesen még önmagát keresi az ember. Erre jó példa, hogy a barátnőd még mindig nem találta meg az identitását. Szexuálisan nem tudja melyik nemhez orientálódik. Gondolom iskolába jár, te meg dolgozol. Más életszakaszban vagytok. Azt most engedd el, hogy szűz vagy. Attól nem leszel sem több sem kevesebb.


Második lány pedig apakomplexusban szenved. Ez tudod mit jelent? Azt jelenti, hogy pótapukát keres. Azt jelenti, hogy az elején rajong érted, mindent megtesz amire vágysz. Teljesen be tudod majd folyásolni. Nem csak a komplexus miatt, hanem mert fiatal is és még naiv. Ha az előző lányra azt mondtam, hogy más életszakasz, akkor egy 15 évesről mit is mondhatnék? Ilyen fiatalon 1-2-3 év alatt hatalmas változások mennek végbe az emberbe. 15 évesen kisgimnazista. 19 évesen már egyetemre jár. Rengeteg minden változik. Plusz egy ellenérv az apakomplexusra: Tudod mi a sorsa az apának a lánya mellett? Óhatatlanul is elmegy pasizni. Ezt értheted úgy, hogy egyszer csak ellöki a kezedet, hogy ne simogasd a combját. Mindenféle szexuális dolgot vissza fog utasítani. Hiszen az apukája leszel. Aztán jön egy másik idősebb pasi, és a következő és így tovább. Ez egy lelkibaj. Ezt lehet enyhíteni, és feldolgozni. De hidd el, ez nem olyan jó dolog mint, gondolod.


Tanács: Hanyagold azt a két lányt. Ne tedd tönkre a barátságukat. Keress olyat, aki közel van. Hasonló korú mint, te és megfelel az igényeidnek.

2021. dec. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a szomorú, hogy észre sem veszed, hogy a legnagyobb lelkisérült az egész történetben te vagy. Egészséges lelkületű férfi nem 15 éves kislányokra gerjed, aki most ballagott el általános iskolából.

Hányinger, ahogy bizonygatod, hogy te olyan őszinte szeretetet tudsz a 17 éves kicsinek adni, amilyet más nem, meg a szerelem nálad tényleg szerelem, miközben már akkor másik kislányra vered a farkad, mikor az aktuálissal még ne is volt semmi. Mi lesz így később a nagy szerelemmel, mondjuk 5 év után? (Nyilván nem lesztek együtt, még 5 hónapig sem, költői kérdés volt) Ha már ennyire az elején csorgatod a nyálad egy még kisebb gyerekre, csak azért, mert az olcsóbb, könnyebben megszerezhető prédának tűnik?

Olyan hatalmas feneket kerítesz ennek az egész lekoptatásnak, nem is értem, az ember nem találkozgat a párja mellett minden jöttmenttel, azért, hogy életben koptathassa le. Üzenet, törlés tiltás esetleg, és kész, felejtsd el ezt a majmosdit.

2021. dec. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Oke, mar az elejen is gondoltam, hogy egy kivenhedt incel phasz vagy, de amikor eljutottam odaig, hogy a masodik (15 eves bszd meg!) lany folnez rad az apakomplexusa miatt, csak megerositest nyertem abban, amiben szinte biztos voltam az elso mondatodtol kezdve.

Szoval nem jut neked felnott, normalis no, mert egy szerencsetlen nyominger vagy es kislanyokkal szorakozol. Hat hanyni tudnek egyenesen a fajtadtol. Raadasul itt szepen cukormazba forgatva adod elo, mintha te lennel a hosszerelmes Odusszeusz, aki eppen a hajoarbochoz kikotozve vergodik tehetetlenul a szirenek eneket hallva. Megj:szirenek-masodik lany.

Remelem valamelyik apja tudomast szerez errol es megosztja veled a velemenyet arrol, hogy kivel kene elvesztened a szuzesseged.

2021. dec. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez esetben a legkisebb mértékben sem érzéketlen dolog az illető 15 éves lánynak egy SMS-ben megírni, hogy: "Ne haragudj, meggondoltam magam. Úgy érzem, nekem a barátnőd az igazi párom, s ezért nem volna korrekt dolog Veled kettesben találkoznom. A megértésedet kérem és minden szépet és jót az életben." Ezt gépeld be és küldd el. Százszor tapintatosabb egy szerelmes lánynak üzenetben megelőzni a találkozás közeledtével fokozódó reménykedését, mint az első randin, amikor vágytól epedve rád néz, a szemébe mondani, hogy nem kell neked. Ez utóbbi, akárhogy is formálod a szavaidat, sokkal fájdalmasabb élmény egy nőnek.
2021. dec. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem bántásból, de legelső körben magadat kellene rendbe raknod, mert a leirtakból látva iszonyat sérült ember vagy. Plusz a korodból is gondolva, mivel tuti nem 19 vagy, inkább 25 fölöttire tippelnélek én is. Az ilyen emberek, mint te meg ezek a lányok egy kapcsolattól várják, hogy rendbe jöjjenek, de az csak elfedi a valódi problémát, és a végén egymást okolva csak még jobban fogtok sérülni. Pszichológus (akár online videókban is találunk hasznos, segítőkész, rendes szakembereket), baráttal, családtaggal való elbeszélgetések, önmagunk elemzése, hogy rendbe rakhassuk a lelkünket - ez nagyon fontos.

Na de konkrétan válaszolva a kérdésedre: ne randizz azért valakivel, hogy lekoptathasd. Hidd el, ha minél hamarabb, minél rövidebben, de ugyanakkor minél kedvesebben elutasítod, akkor teszel neki a legjobbat. Csak gondolj bele: egy gyerek vágyik a cukorkára. Az anyja azt mondja neki: "jaj gyermekem, nem veszek neked cukorkát, hidd el van sok más finom dolog is, meglátod" VAGY azt mondja: "gyere, elviszlek a cukorkaboltba!" majd odaérve körbenéznek, végigolvassák mi van ott, majd az anya közli: "ne haragudj, de nem vehetek neked cukorkát, nem érezném jól magam, hogy rontja a fogad, most pedig menj haza".


Szerinted melyik okoz csalódottságot, és melyik traumát? Gondolkozz már egy kicsit.

2021. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%

most mindegy, hogy én hány éves vagyok, nem ez lesz a lényeg,


Ezek szerint szégyelled leirni hogy mennyivel idősebb vagy a 2 gyereknél. Apakomplexus wtf!

Viszont a kérdést mintha egy másik 15 éves írta volna.

Ha még annyira szerelmes lennél, eszedbe se jutna a második lány.

Hagyd a lányokat, és menj szakemberhez. Mindenkinek jobb lesz.

2021. dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
87%

Tuti biztos nem 18 éves a kérdező amilyen stílusba ír. Ugye írta is hogy most a kor nem számít, de a lányok korát meg oda írja, az igen.


Akkor utazz oda és mond meg neki személyesen hogy nem mert nem akarod szexbabának használni de amúgy arra vágysz hogy szexelhess. Ez az egész kérdés nem szól másról, a körítés mögé rejtve.

2021. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!