Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit választanál ? Azt akit te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanál ? Azt akit te szeretsz szinte rajongsz érte vagy aki téged szeret érted van oda?

Figyelt kérdés

Persze igen az lenne az ideális ha ez ugyanaz lenne. De nem úgy van.


Pro és kontra érvek ?


30 + os korosztály


2022. jan. 7. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Mindig az elsőt akartam, ezért mondtam nemet a másodikra. Hosszú évekig örlődtem így, mert azokat sosem kaptam meg. Most meg már úgy vagyok vele, aki engem akar, azt is elfogadom, csak jelenleg ilyen sincs már.


f 31

2022. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Eddig csak az első volt...


Szeretném megtudni milyen az ha engem szeretnek és értem vannak oda...szóval kipróbálnám most a 2-at.

2022. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se. Ezért vagyok szinte mindig szingli😂Akit én akarok, nem foglalkozik velem, a többi meg engem nem érdekel.
2022. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A másodikat! Az elsőt választottam, és nagy hiba volt. Csak kihasznált. Sose voltam mellette boldog.
2022. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
harmadik nincs?
2022. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
30 felett nem elégszem meg ezzel, csak a kölcsönös játszik.
2022. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt mind a kettő. És mind a kettő megcsalt és elhagyott.

Most már azt hiszem, nem kell senki.

2022. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyiket se.

Egyikkel se tudnék boldog lenni.

Mellesleg volt vagy van olyan az életembe, aki oda van értem. Viszont sajnos én nem. Ezért nem is hitegettem.

2022. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki értem van oda.

Nem akarok én lenni az, aki többet ad és jobban szeret. Nem jó móka.

2022. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Úgy gondolom ez egy elég necces dolog. Mindig van valaki, akit mi szeretnénk, de lássuk be, sok esetben valójában nem is vele lenne dolgunk, mert a külsőségek és az ösztön elvisz. Ha mi kellünk valakinek, az ember ott főleg megnézi kiről van szó, hogy az az illető milyen szinten van stb.


Én mindigis úgy gondoltam, és hiszek is benne, hogy akivel valóban dolgunk van, azt meg fogjuk érezni és ez többé már nem is lesz kérdés. Akivel egységet tudunk létrehozni, akivel harmóniában tudunk lenni, akivel őszintén le lehet ülni beszélgetni bármiről (problémákról is!), aki mellett nem kérdőjelezed meg, hogy ő most az-e akit vársz vagy sem, mert annyira egyértelmű mindkét félnek, hogy van dolguk együtt.


Ezért én vagyok olyan őrült, hogy megvárom azt a személyt, hogy belépjen az életembe valahogy és ez jobban megéri, mint belefutni egy kapcsolatba csak ezért hogy legyen. Inkább várok rá és élem az életem addig egyedül boldogan, mintsem hogy éljek sikító lélekkel valaki mellett.


26N

2022. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!