Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből kapcsolat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből kapcsolat, vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
A sztori röviden annyi, hogy van egy fiú barátom, akivel 3 hónapja kicsit átment a viszony barátság extrákkal dologba. A helyzet, hogy én többet érzek egy ideje, ezt tudja is. Megbeszéltük, hogy majd alakul a dolog. Ez pár hete volt, azóta találkoztunk már többször is, bár nem sokszor mert a munkája miatt elfoglalt, meg én se érek rá mindig. Szerintetek van esélye vagy csak álltat? Elhajtottam már pár pasit miatta, akik ismerkedni akartak. De kezdem már unni ezt a helyzetet, hogy nem tudom mi van. Mit csináljak?!

2022. jan. 12. 14:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Kérdezz rá egy az egyben hogy mik a szándékai, ez az őrlődés a legrosszabb amikor nem tudod mire számíts.
2022. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz olyanokkal, akik nem terelnek, mert fixen dugni akarnak valakit. Mert ez csak azt akar.
2022. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Mekkora gyökér kifejezés ez a barátság extrákkal, hányni lehet tőle, hogy ennyire elterjedt. Ez nem barátság, ez lofasz
2022. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
#3 Gondolom az érzékeny kis lelküknek jobb ha nem azt írják , hogy összejàrnak baxni
2022. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Milyen szép romantikát adnak neki, miközben hulladék “kapcsolatok” ezek.
2022. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy nem ezt kérdeztem 😁
2022. jan. 12. 15:32
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy válaszoljak is, nem kellett volna a többi srácot elhajtani egy olyan miatt, aki csak lyuknak tekint és többnek nem.
2022. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor az, hogy minden nap ír, és hív is sokszor semmit nem számít? Van, hogy órákat beszélünk, és nem a szexről.. ha ezek sem számítanak, akkor én tényleg hülye vagyok 😂 ha nála vagyok sem "ugrik" rám. Beszélgetünk, filmet nézünk és aztán esünk egymásnak. De egész éjszaka ölel meg stb.. komolyan nem tudom, hogy mit higyjek.
2022. jan. 12. 15:47
 9/21 anonim ***** válasza:
33%

"Megbeszéltük, hogy majd alakul a dolog."


Azota mi tortent, minek kellett volna alakulnia 3 honap alatt? Lagzi, haz, 2 gyerek, 2 auto meg egy negylabu hazorzo?

2022. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Van, hogy órákat beszélünk, és nem a szexről.."

Ha ez neked elég, van egy párkapcsolatod. ha nem, kérd meg, hogy foglalkozzon veled/legyetek együtt többet. Ha ez számára hosszútávon sem/nem megvalósítható, vagy egyszerűen csak nem akarja, em egymást keresitek. Legalábbis párkapcsolatra nem.

2022. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!