Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből kapcsolat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből kapcsolat, vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
A sztori röviden annyi, hogy van egy fiú barátom, akivel 3 hónapja kicsit átment a viszony barátság extrákkal dologba. A helyzet, hogy én többet érzek egy ideje, ezt tudja is. Megbeszéltük, hogy majd alakul a dolog. Ez pár hete volt, azóta találkoztunk már többször is, bár nem sokszor mert a munkája miatt elfoglalt, meg én se érek rá mindig. Szerintetek van esélye vagy csak álltat? Elhajtottam már pár pasit miatta, akik ismerkedni akartak. De kezdem már unni ezt a helyzetet, hogy nem tudom mi van. Mit csináljak?!

2022. jan. 12. 14:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy 😂 csak az érdekelne, hogy az okés e, hogy hetek óta ez van és még nem jött szóba, hogy mi van köztünk. Az amit írtam, hogy majd alakul. De azóta semmi. És nem tudom, hogy egyáltalán akar e tőlem bármit is ezenkívül és engem zavar ez.
2022. jan. 12. 16:04
 12/21 A kérdező kommentje:
Oké ezt megpróbálom. Köszi
2022. jan. 12. 16:05
 13/21 anonim ***** válasza:
Tehat se te, se o nem hozta szoba es teged ez zavar. Szerinted hogyan tudnad ezt viszonylag egyszeruen orvosolni? Egy felnott ember ilyenkor megkerdezne. Neked ez eszedbe sem jutott? Erdekes, kerdezni nem tudsz, mert az valami miatt gatlasokat okoz benned, de lepedot gyurni az meg megy. Ahhoz nincs gatlas. Ha ugy erzed, hogy nem nottel meg fel a felnott elethez, akkor jol erzed. Nagykoru vagy, de a felnott szo az ennel tobbet jelent.
2022. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem tudsz olvadni?! Elmondtam már neki,és megbeszéltük, hogy majd alakul.

Most megint kérdezzek rá?! Ígyis gáz

2022. jan. 12. 16:16
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha gáz, minek kell erőltetni? 🤨

Ha jó így neked, marad ez.

Ha nem jó, szakítasz. (Vagy mit kell csinálni? A barátok összeveszni szoktak, a párok szakítani... akkor a barátság extrákkal-ban mit?)

Ezért lenne jó, hogy tudják az emberek, kivel alakítanak ki párkapcsolatot, ismernék az illetőt. Te elvileg ismered, mert barátok voltatok-vagytok. Azt is tudnia kéne magukról az embereknek, hogy mit akarnak.

2022. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15

Azt kell látni, hogy ez nem barátság, amire te is célzol. Az utóbbi időben meg lett idealizálva és romantizálva az egyszerű dugás. Én azt mondom, aki teheti dugjon, de nevezzük a nevén.

Nem a kérdezőt akarom bántani, ez nem személyes, de annyi ilyen sztorit olvasni, hogy az már EXTRA.

2022. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16-os, szerintem az utolsó bekezdésemből lejön, hogy ezt én sem tartom barátságnak, és az annak nevezését sem helyesnek. "kivel alakítanak ki", "párkapcsolatot", "elvileg ismered", "voltatok-vagytok", "hogy mit akarnak".
2022. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Most akkor beszéljek vele erről vagy inkább hagyjam az egészet? Már unom ezt
2022. jan. 12. 17:32
 19/21 Barito ***** válasza:
100%
Ha 3 hónap alatt nem alakult, akkor nem is fog.
2022. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
55%

A barátság extrákkal szerintem nem azt takarja, hogy találkozunk és szex..

Hanem mellette igen is elmentem ide oda, elmeseled mi volt melóba vagy bármi egyéb.


Arról hogy köztetek van ilyen is nem jelenti azt, hogy ez több mint szex..


Szerintem ha egy pasi egy nővel akár lenni, akkor egy idő után megmondja neki. S nem hagyja hogy csak ez legyen köztük mint köztetek.


3 hónap alatt azért szerintem már tudnia kellene hogy akar e többet.

2022. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!