Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszik neki a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszik neki a csaj?

Figyelt kérdés
van a suliban egy lány az osztály legszebb lánya úgy tűnik hogy az egyik tanárnak tetszik. a tanár mindig 5öst ad neki egy 3mas dolgozatra megírja a lány helyet a dolgozatot hogy 5ös legyen .minden órán oda ül a lány mellé és terpeszbe teszi a lábát ha ellenőrzi a diákok felszerelését a lányt mindig kihagyja ha neki nincs itt és gyakran a lányt nézi.a lány gimis .

2022. jan. 15. 18:55
A kérdező szavazást indított:
tetszik neki a csaj
nem tetszik neki a csaj
13 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
amúgy férfi tanárról van szó.
2022. jan. 15. 18:58
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Aha, persze....🙄
2022. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet titokban kefélgeti, nem lenne egyedi eset. Gimitől a zegyetemig hallottam ilyen sztorikat. Sőt, volt ,ahol nyíltan egy pár volt a diáklány a gyakvezérrel. Természetesen színötös volt a csaj, együtt is laktak. Nekem meg kinyílt a bicska a zsebemben, hogy ezért tanulunk.
2022. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Az mondjuk nem fordul meg a fejedben hogy a lány anyukája esetleg a társa vagy lehet a rokona, de de minden ilyen esetben csakis tetszik a tanárnak a lány akirol nem derul ki hogy általános iskolas vagy kozepiskolas.
2022. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Vagy esetleg azert kivetelezik vele mert beteg es ti nem tudjatok. Ez is lehet emogott. Tucat valaszt lehet írni. Azt meg te honnan veszed hogy helyette irja meg a dolgozatat a tanár? Ezt kifejtenéd? Miért tenne ilyet azzal csak a lánynak ártana.
2022. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mármint a lánynak esetleg van valami krónikus betegsége amirol ti nem tudtok es tobb odafigyelest igenyel. Igy értettem hogy beteg.
2022. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egyébként én vagyok a csaj.. nem vagyok se beteg se a rokona
2022. jan. 15. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Akkor jelentsd az ofődnek, az igazgatónak, meg szólj a szüleidnek, hogy rádindult egy tanárod.
2022. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Figyelj,kezdeményezett irányodba?Ha kételyeid vannak azt illetően,hogy helyesen cselekszetek e beszélj erről valakivel akiben megbízol.
2022. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!