Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » November 30-a óta ismerem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

November 30-a óta ismerem a páromat, eleinte minden tökéletes volt, hozott virágot, csokit, gyönyörű karkötőt kaptam tőle karácsonyra. Szerintetek alap dolog lenne hazavinni a barátnődet, főleg este????

Figyelt kérdés

December vége fele átmentem hozzá, bemutatott a szüleinek, én is bemutattam őt a szüleimnek. Utóbbi időben csak én mentem hozzá vonattal...(Ácson lakik, én Tatabányán). Nincs semmi bajom a vonatozással, mert tök szívesen elmegyek vele, de egyszer se ajánlotta fel,hogy hazaviszlek vagy elmegyek érted, addig is együtt lehetünk.

Előző barátnőjének se jogsija, se kocsija nem volt és őt furikázta, mondtam neki,hogy nem várom el,hogy engem is furikázzon, mert tényleg vonatozok..rendben van,hogy távolság van köztünk, de szerintetek alap dolog lenne hazavinni a barátnődet, főleg este????


2022. jan. 16. 11:20
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
9-es kérdező: én is ezt mondtam neki...őt hazavitte,elvitte magához, ő tartotta el a csajt!!!! megértem,hogy elege lett ebből, de engem nem kell eltartani, mivel egyetem mellett dolgozom!!!!
2022. jan. 16. 13:25
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem foglalkoznék így vele. Találsz különbet is. (Amúgy Pestre jársz egyetemre vagy Győrbe?)
2022. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%

Ácsra biztos nem költöznék, putritelep az egész, hétvégén meg egy rohadt nagy bolhapiac.

Itt inkább az a probléma, hogy ilyen fontos kérdést egyedül akar eldönteni, és nem veled egyeztetve. Is red flag, hogy rajtad veri le, amit az exe csinált.

Az is érdekes, hogy pár hetes kapcsolatban olyat írsz, hogy eleinte. Még bőven az elején vagytok! Ha már most te ugrálsz oda, gondolom saját zsebből fizeted, és annyi nincs benne, hogy hazadobjon este, akkor sok jóra ne számíts később.

2022. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
12-es kérdező: Budapestre járok egyetemre
2022. jan. 16. 13:51
 15/28 A kérdező kommentje:
13-as kérdező: Persze,hogy saját magam fizetem a jegyeimet oda-vissza, mindent... nem is várom el,hogy kifizesse, csak néha hozzon haza vagy jöjjön el értem(kitudom fizetni, csak na...)
2022. jan. 16. 13:51
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, az összeköltözést is úgy érti, hogy költözz oda hozzájuk a szülői házba, tehát lakj vele a szüleinél.

Neki így kényelmes lenne (kész p...csa, meleg málé,tartja a mondás).

Komolyan, ő életed legjobb pasija?

2022. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
16-os kérdező: Nem a szüleihez akarna költöztetni, hanem ketten lennénk... de nekem nagyon gyors a tempó....2 hónapja se ismerem!
2022. jan. 16. 15:50
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát két hónap után szerintem nehogy már Ácsra költözz (és Ácsra amúgy sem, elég getva hely, ismerős vagyok a környéken.)
2022. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
18-as kérdező: nem is akarok....korai nagyon...
2022. jan. 16. 16:23
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyrészt korai is lenne nagyon, másrészt meg nem is úgy tűnik, hogy ez a kapcsolat ideális lesz számodra. Ne pazarold magad és az idődet szerintem.
2022. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!