Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » November 30-a óta ismerem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

November 30-a óta ismerem a páromat, eleinte minden tökéletes volt, hozott virágot, csokit, gyönyörű karkötőt kaptam tőle karácsonyra. Szerintetek alap dolog lenne hazavinni a barátnődet, főleg este????

Figyelt kérdés

December vége fele átmentem hozzá, bemutatott a szüleinek, én is bemutattam őt a szüleimnek. Utóbbi időben csak én mentem hozzá vonattal...(Ácson lakik, én Tatabányán). Nincs semmi bajom a vonatozással, mert tök szívesen elmegyek vele, de egyszer se ajánlotta fel,hogy hazaviszlek vagy elmegyek érted, addig is együtt lehetünk.

Előző barátnőjének se jogsija, se kocsija nem volt és őt furikázta, mondtam neki,hogy nem várom el,hogy engem is furikázzon, mert tényleg vonatozok..rendben van,hogy távolság van köztünk, de szerintetek alap dolog lenne hazavinni a barátnődet, főleg este????


2022. jan. 16. 11:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, 20-assal értek egyet. (18-as voltam).
2022. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5 hónapja vagyunk együtt. Első randiknál középúton találkoztunk. Ha vonattal mentem, akkor is elém jött Budapestre, és onnan már együtt utaztunk tovább. Kb 2 hét múlva mikor indultam volna a vonathoz, mondta hogy kivisz kocsival, majd ebből az lett hogy hazáig hozott( 3 óra ide, ugyan annyi vissza)

Azóta szinte mindig ő jön értem.

Összeköltözésre annyit hogy már nálunk is szóba került, de kikérte a véleményemet hogy hol szeretnék élni, mert ott fog majd házat nézni.

2022. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
22-es kérdező: ez lenne a normális! Mondtam én is neki,hogy nekem az is megfelelő,hogyha én is és te is utazol és középúton találkozunk!
2022. jan. 16. 18:02
 24/28 A kérdező kommentje:
Nekem megmondta, hogy Ácson van a munkahelye, így kb kijelentette,hogy én is megyek oda..
2022. jan. 16. 19:11
 25/28 A kérdező kommentje:
Ha nem is Ácsot mondta, de akkor Győrt... véleményemet ki se kéri
2022. jan. 16. 19:24
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit neveletlenség, hogy nem visz haza egyszer sem így, hogy már tudja, hol laksz. Ha ilyen első randis kérdés lenne, még mondanám, hogy nem egy életbiztosítás tudatni a pasassal, hol laksz, mert ki tudja, milyen alak... de így...

Én megmondanám neki, hogy jól esne, ha néhanapján hazakísérne.

2022. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
26-os kérdező: Meg is mondtam neki,hogy én ebből nem engedek! Vagy megérted ezt,hogy ezt igénylem vagy hagyjuk egymást!
2022. jan. 17. 12:49
 28/28 anonim ***** válasza:

23#24#

Valószinüleg nem a megfelelő ember mellett vagy. Zárja le a múltját és ne azok alapján hozzon döntéseket nálad. Én szívesen utazok, jogsim is van, de megsem engedi hogy én menjek. Összeköltözésnél is kell.egy arany középút. Ami mindenkinek megfelel.

Mond el neki a gondokat, de nyugodtan higgadtan. Ha utána se változtat akkor szerintem nyugodtan engedd el.

2022. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!