Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit kaptatok karácsonyra a...

Mit kaptatok karácsonyra a férjetektől? Én egy gyönyörű arany karperecet . Szerintetek menniybe kerülhet egy ilyen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 19:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Undorító és ünneprontó vagy :(
2013. dec. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Miért???
2013. dec. 24. 19:17
 3/32 anonim ***** válasza:
67%
Úgy lopta,így semmibe.
2013. dec. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Miért kopta volna? Tudom hogy hol vette rajt van a dobozan csak nem tudom mennyibe kerülhet és nem akarok bunkó lenni hogy megkérdezem. És ti mit kaptatok? Én még ilyen szépet nem kaptam soha!tavaly csak egy medált kaptam
2013. dec. 24. 19:21
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Ha annyira érdekel keres rá a neten, bár a szándéknak fontosabbank kellene lennie mint az árnak.
2013. dec. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindegy neked, hogy mennyibe kerül? Inkàbb örüljél neki.
2013. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
Mit számít?!Ha annyira örülsz neki,akkor hordod,és örülsz,nem pedig a pénzen gondolkozol.
2013. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
74%

Gyermekkoromban a szüleimtől azt tanultam, hogy a karácsony nem karácsony ajándék nélkül. Mindig volt ajándék, ugyanakkor nevelőapám minden karácsonykor részeg volt, kötözködött, és minden szenteste vitába, veszekedésbe torkollt.


Mi a párommal évek óta nem veszünk egymásnak semmit. Felesleges pénzkidobásnak tartjuk. Amire szükségünk van, azt így is - úgy is megvesszük.


Nekünk az ünnep arról szól, hogy együtt elkészítjük a menüt, feldíszítjük a fát, aztán boldogan, meghitten, szeretetben elfogyasztjuk a vacsit, összebújunk, nagyokat beszélgetünk, nevetgélünk, vagy csak nézzük a tv-t.


Ezek a karácsonyok számomra sokkal többet érnek, mint gyerekkorom ajándékkal teli ünnepei.


Ez az ünnep számunkra nem az ajándékról szól, hanem a szeretetről, az igazi, mélyről jövő szeretetről.


Nagyon sajnálom, ha neked ennél fontosabb, hogy mennyibe került az a karperec, amit a férjed vett neked :(


Kívánom, hogy békés, boldog legyen az ünneped!

2013. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
69%

Miért fontos az ára? :( Ezért vagy ünneprontó, mert a karácsonynak nem az a lényege, hogy ki milyen drága dolgot kap.

Én két könyvet kaptam páromtól.

Tőlem pulcsit fog utólag, ha eljutok a boltba... Illetve elmegyünk 26.-án moziba.

2013. dec. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy ócskástól vette és kamuarany.
2013. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!