Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elfogadnál egy ehhez hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnál egy ehhez hasonló transznemű nőt barátnőnek egy valódi, átlagos kinézetű nő helyett?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A képeken Angela Ponce, Spanyolország transznemű szépségkirálynője.


2022. jan. 16. 17:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
bi vagyok, úgyhogy jöhet mindenki
2022. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%
Gynandromorphophil vagyok, szóval igen. Bár nem pont őt...
2022. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%
Hála Istennek nem vagyok ilyen micsodákra rászorulva. Arról nem is beszélve, hogy a párom köröket ver rájuk külsőre.
2022. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
Ennek pénisze van
2022. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%
Tehát hímnemű.
2022. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%
Egy férfinak született ember soha a büdös életben nem lesz nő, értsétek már meg. Se testileg, se lelkileg. Akkor sem nő, ha annak érzi magát. Ez egy mentális betegség, abból is a súlyosabb fajta. Ha én azt mondom egy orvosnak, hogy vágja le a karomat, mert én úgy érzem, hogy az nem hozzám tartozik, és teljesebb életem lenne nélküle, akkor azonnal küldenek a pszichiátriára. Ha meg az orvos megcsinálná nekem, akkor lecsukják. Jogosan. Ezeket meg támogatják abban, hogy a nemiszervüket megcsonkítsák. És a világ ennek tapsikol és ünnepel basszus. Nagy bajok lesznek itt 5-10 év múlva.
2022. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%

16-os a számból vette ki a szót.

Arról nem is beszélve, hogy felháborító, hogy a nők számára fenntartott eseményeken, rendezvényeken, szervezeteken stb ezeket a mentálisan beteg pasikat szerepeltetik polkorrektségből, pedig ha egy nő ezzel a kinezettel indulna a szépségkirálynő választáson akkor csak kapná az ívet, hogy hogy gondolta.

Bár ez csak a jéghegy csúcsa a transzokkal kapcdolatos problémákat illetően.

Tök mindegy hogy néz ki ez a személy, akkor sem nő.

2022. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%
Meglestem a keresőben a többi képét is, van ott azért néhány árulkodó fotó. Élőben bármelyik férfi simán levágná, hogy nem nőnek született. Szerintem heteroszexuális férfi egyszerűen nem gerjed be a transzneműekre akármilyen szépek. Én nőként nem tudnék megkívánni olyan férfit, akinek puncija van.
2022. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%

16.


Social Justice Warriorok véleménye - gondoltam keresek egy gif-t, de inkább nem. Szerintem tudod mit gondolnának erről, menne az üvöltés, sovinisztázás, nácizás, ilyen-olyan "fóbozás", fehérfelsőbbrendűzés, vallásosozás a kedves lilahajú, 70-es évekbeli SZTK szemüveget hordó 200 kilós néniktől és a szintén nagyon bájos szakállas és egyben a Figyelő alkatát megöröklő srácoktól akik üvöltenek is egyet a "környezetvédelem nevibe" aminek semmi köze a témához, de nem baj.

2022. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
95%
Mi van, hogyha ő dug meg téged (és még nagyobb is neki)?
2022. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!