Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elfogadnál egy ehhez hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnál egy ehhez hasonló transznemű nőt barátnőnek egy valódi, átlagos kinézetű nő helyett?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A képeken Angela Ponce, Spanyolország transznemű szépségkirálynője.


2022. jan. 16. 17:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
78%

A csaj(?) a második képen borotválja a karját. Én nő vagyok, én is borotválom, a karom babapopsisima.


A fehéreken látjuk mi nők, mert hozzájuk vagyunk szokva, hogy ki férfi és ki nem, de ázsiaiakon én két különböző nőt sem tudok megkülönböztetni, nemhogy még a nemüket transzszexuálisoknál.. Ha ázsiai nő lennék, meg tudnám mondani.


Egyet értek a 16-17essel, azzal a különbséggel, hogy nincs női vagy férfi lélek. Nincs lélek. Személyiség van, az meg nemtelen. Csak a test dönt arról, ki nő, ki férfi, és ha megpróbálják átszabni, az még attól férfi, vagy női test marad..


Szerintem is valamilyen pszichiátriai betegség, de nem árt senkinek, csak a saját testük csonkítják, illetve rendkívül sajnálom őket, szóval had csinálják.


Jobb lenne inkább arról győzködni az embereket, hogy emberek vagyunk és nem férfiak vagy nők, nem kell csereberélni, lehetsz te érzékeny, csinosan öltöző, akár szoknyás férfi is, meg lehetsz te öltönyös, magabiztos nő, a tested határozza meg a nemed, nem a személyiséged, az teljesen lényegtelen. Nem járnak bizonyos testekhez bizonyos személyiségjegyek.


Így boldogok lehetnének műtét nélkül.

2022. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
51%

Felőlem mindenki az, aminek mondja magát, ha nőnek, akkor nő. De több műtéten és hormonkezelésen átesett embert ismerek, és ami nagyon árulkodó, az a hang. Aki farokkal a lába között született, annak soha nem lesz olyan hangja, mint aki puncival.

A biológia sem olyan egyszerű amúgy, hiszen a hermafroditizmus egy létező dolog, ahogy pl a hormonbetegségek is. Szóval szerintem nem lehet ezt ilyen egyértelműen definiálni, hogy mitől nő egy nő, és mitől férfi egy férfi. A nemiszervektől? Csak mert azt pont át lehet alakítani, és van akinek alapból mindkettő van. A hormonoktól? Született nőkét kell hormontpótlókat használom, mert sok tesztoszteront termel a szervezetem. Attól, hogy a nő tud szülni, a férfi meg nemzeni? Ugye tudjuk, hogy ez sem igaz mindenkire, sőt, egyre többekre nem. Menstruáció? Akkor a klimaxosok és a hormonbetegek már nem nők?

Senki nem tud olyat mondani, amit ne lehetne cáfolni. De amúgy az utolsóval értek egyet, az lenne a jó, ha ez egyre inkább mindegy is lenne. Nem az határozza meg az embert, hogy milyen nemű.

2022. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
27%
Csak a személyiség számít.
2022. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!