Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők imádják ha elcsábíthatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők imádják ha elcsábíthatnak srácokat. A folyamatot, hogy szép lassan az övék lesz a srác. De vannak olyanok, akik az első perctől odadobják magukat a lánynak. Mi a helyes viselkedés és mire figyeljek oda h ne dobjam oda magam a nulladik perctől?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 10:06
 1/2 anonim válasza:
0%
Hat engem pont most ejtett at igy egy lany... Kezdödött a bajolgassal, incselkedessel, flörtölgetessel, megadta a telefonszamat, elhivott talalkozni. Mindent ö kezdemenyezett, en meg igazabol csak hagytam magam. De en nem futottam utana, annyira nem mutattam, hogy odaig lennek erte, csak neha megdicsertem, hogy szep, de ennyi. Gondolom ezert tepert ennyire. Mikor meg mar azt hittem 100%-ban, hogy nyert ügyem van nala, elutasitott, mikor megprobaltam megcsokolni... Szoval ez igazabol attol is függ, hogy a lany milyen szandekbol akar csabitgatni. De lehet en is ott rontottam el, hogy mindenre igent mondtam az elejen, ezert könnyen kaphatonak tüntem.
2022. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pl fejezd be a játszmázást, mielőtt egyáltalán elkezdenéd és éld a rohadt életed ahelyett, hogy azt figyelgeted, mikor fanyalodik végre rád valaki. Ha a hozzád illővel ismerkedsz, pont az lesz a legjobb stratégia, ami a te alaptermészetedből adódik. Akinél ennyit kell taktikázni, hogy megnyerd egyáltalán, az qrvára nem való az életedbe, mert sosem lesz lelkitársad, sosem fog igazán azonosulni veled (mert ha így lenne, ő is azt tartaná a legjobbnak, amit te) és ezt nőként mondom.
2022. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!